Zamknij
REKLAMA

Malują znaki poziome. Kierowcy uważajcie!

10:11, 16.05.2018 | J.W
REKLAMA
Skomentuj
fot. Tomasz Miecznik/ Portal Płock

Z czasowymi utrudnieniami w ruchu muszą liczyć się kierowcy. Miejski Zarząd Dróg planuje bowiem odświeżenie oznakowania poziomego w Płocku. Sprawdź gdzie.

Jak informuje MZD, w pierwszej kolejności będzie wykonane oznakowanie poziome na drogach krajowych – nr 60 i 62 (al. Kilińskiego, Al. Jachowicza, al. Piłsudskiego, ul. Wyszogrodzka, ul. Bielska), a także w centrum miasta (ul. Kolegialna, Kwiatka, Sienkiewicza, Wyszogrodzka). Następnie będzie wykonywane oznakowanie na drogach wojewódzkich i powiatowych. Realizacja prac uzależniona jest od warunków atmosferycznych. 

Inna ekipa malarska dokona oznakowania miejsc dla osób niepełnosprawnych (kolor niebieski) oraz Strefy Płatnego Parkowania.

Malowanie oznakowania poziomego będzie głównie wykonywane w godzinach nocnych i poza godzinami popołudniowego szczytu komunikacyjnego, aby zminimalizować utrudnienia w ruchu drogowym.  Prace przeprowadza firma Grawil. W okresie realizacji prac mogą jednak występować czasowe utrudnienia w ruchu.

(J.W)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

Zaniedbany PłockZaniedbany Płock

3 0

Dzięki , że będą malować oznakowania. Lepiej późno niż wcale. Tylko czy ktoś dopilnuje jakości aby nie było tak jak na nowej obwodnicy, że pomalowano tak oszczędnie że prześwituje czarny asfalt. Niebawem się zmyje i będzie trzeba odnawiać. Tak przy okazji : 1/ miasto jest zarośnięte wielką trawą, 2/ miasto jest brudne, 3/ nie oczyszczono po zimie wielu ulic z piachu przy krawężnikach który z deszczami popłynie do kanalizacji i spowoduje jej niedrożność.
Wyraźnie coś się zmieniło na gorsze w tym zakresie. Jakaś firma sobie kompletnie nie daje rady. Czy nie jest to przypadkiem miejska spółka MUNISERWIS?
Po ostatnim przetargu na wywóz nieczystości kiedy całe miasto zgarnęła jedna firma też nastąpiło pogorszenie tych usług dla posesji indywidualnych. W inne dni są odbierane różne sorty odpadów. Nieustannie trzeba pilnować grafika i żyć niemal tylko tym kiedy co będzie odbierane. Poprzednio wybranego dnia odbierano wszystko. Zmieniają istniejący grafik nie dostarczając nowego do wszystkich. Wszystko to sprawia, że miasto nieustannie zastawione jest workami z odpadami. Doprawdy coś się ogólnie pogarsza!! Czyżby jakieś zmęczenie rządzących? 15:35, 16.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TaaTaa

2 0

Co do malowanych pasów, nie wytrzymują nawet kwartału i to nawet na nowych drogach.
Ba, nawet nowe nawierzchnię są do wymiany, dla myślących, że się czepiam, proponuję wizytę na Norwida. Prawa strona na łuku, normalnie wzorzec partactwa..
I ostatnie, jechałem za szczotką Kazimierza. Obłok kurzu, bo praktycznie na sucho i przesypany w inne miejsce piasek.
Wszystko to świadczy, że drogi nie mają nadzoru. Gratulacje dla ratusza.. 18:50, 16.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone