Zamknij
REKLAMA

Giełda rolnicza przyciągnęła tłumy [ZDJĘCIA]

10:58, 14.05.2018 | J.W.
REKLAMA
Skomentuj
fot. Joanna Winiarska

Już po raz 27. w Łącku odbyła się Giełda Rolnicza. Podobnie, jak w latach poprzednich, również i tym razem impreza cieszyła się wielką popularnością wśród mieszkańców całego regionu. 

Goście tegorocznej giełdy podziwiać mogli nowoczesne maszyny i urządzenia rolnicze, ale również artykuły z branży ogrodniczej i spożywczej. Goście z przyjemnością odwiedzali przygotowane stoiska, na których można było znaleźć wiele atrakcji dla podniebienia. Oczy cieszyły piękne kompozycje kwiatowe, a duszę – doskonałe występy artystyczne.

(J.W.)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

nędza tej imprezy nędza tej imprezy

0 1

jest porażająca , ludzie dopisali bo myśleli że to atrakcja, większość sie zwijała jak tylko przyjechała, ceny tragedia, oferta dno, miejsc do parkowania brak , burdel organizacyjny, śmieciowe żarcie , gooowno! 19:10, 17.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone