Zamknij
REKLAMA

Tajemniczy zgon. Rowerzystka się przewróciła

08:36, 14.05.2018 | M.W
REKLAMA
Skomentuj
Zdjęcie poglądowe, fot. Depositphotos

Do tragedii doszło w niedzielę w podpłockiej miejscowości. 

82-letnia kobieta jechała na rowerze w miejscowości Woźniki (gm. Radzanowo). 

- Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca rowerem, 82-letnia kobieta z nieustalonych przyczyn przewróciła się - mówi Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. - Przybyły na miejsce lekarz pogotowia stwierdził zgon z nieznanych przyczyn.

Z kolei w Płocku w południe doszło do wypadku przy rondzie Wojska Polskiego. Dachowało auto osobowe, a jego pasażerka została przewieziona do szpitala. 

- Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem mazda premacy, chcąc uniknąć, jak oświadczył, zderzenia z samochodem bmw, który wymusił pierwszeństwo przejazdu, zaczął gwałtownie hamować. Wtedy stracił panowanie nad pojazdem i dachował - relacjonuje Piasek. 

Policjanci odnotowali 22 kolizje w Płocku i 13 na terenie powiatu. Zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierowców. 

Dziś po południu nieoznakowany radiowóz z wideorejestratorem po raz kolejny wyjedzie na drogi w powiecie. Policjanci w godzinach 14:00-22:00 będą patrolować odcinki dróg krajowych 60 i 10 na odcinkach Płock-Sierpc-Drobin-Grójec. 

(M.W)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone