Zamknij
REKLAMA

Wybrali kierowcę roku i piknikowali [ZDJĘCIA]

16:59, 12.05.2018 | J.W
REKLAMA
Skomentuj
fot. Joanna Winiarska/Portal Płock

W sobotę Komunikacja Miejska zaprosiła wszystkich mieszkańców Płocka i gmin do wspólnego piknikowania. Podczas wydarzenia nominowano kierowcę roku.

Piknik Rodzinny odbywał się na terenie zajezdni KM w godzinach 9.00 – 16.00. Organizatorzy przewidzieli liczne atrakcje: Symulator jazdy autobusem, grill, specjalni goście z płockiego ZOO, a także drużyna piłkarzy ręcznych Wisły Płock. Oprócz tego była strefa dla dzieci, a w niej m.in. tor przeszkód, tor ze zdalnie sterowanymi samochodzikami, kolorowe malowanie twarzy, podczas której dzieci w kilka minut mogły zmienić się w groźnego tygrysa czy słodkiego misia. Animatorzy w firmy Recon zadbali, aby najmłodsi uczestnicy zabawy nie nudzili się. Były więc zabawy, konkursy integracyjne, narty wieloosobowe, spodnie trzyosobowe, kącik malowanek. Dorośli natomiast mogli sprawdzić, czy poradzą sobie z prowadzeniem autobusu. Specjalnie na tę okazję do Płocka przyjechał profesjonalny symulator jazdy autobusem. To dokładnie taki sam symulator, na którym szkolą się zawodowi kierowcy.

Wybrano również najlepszego kierowcę roku Komunikacji Miejskiej Płock, którym został Piotr Mieszkowicz - kierowca z 13-letnim stażem. 

Co miesiąc wyłaniany był kierowca miesiąca i najlepsza trzydziestka (tu także były przyznawane regulaminowe nagrody pieniężne). Na koniec roku na podstawie łącznej punktacji z poszczególnych miesięcy wyłoniona została najlepsza 10, która uzyskała prawo udziału w finale konkursu.

Finał odbył się właśnie w tę sobotę na terenie zajezdni KM Płock. Tego dnia kierowcy mogli rywalizować między sobą w kilku konkurencjach. Sprawdzona została ich wiedza z przepisów ruchu drogowego,  z zakresu udzielania pierwszej pomocy, jak poradzą sobie w symulatorze autobusu i   umiejętności z zakresu precyzyjnego manewrowania pojazdem. 

Finaliści konkursu i klasyfikacja:

1. Piotr Mieszkowicz - 13 lat stażu pracy

2. Sylwester Szymański - 4 lata

3. Marek Wiśniewski - 31 lat

4. Robert Bedra - 13 lat

5.  Marek Łukasiak -11 lat

6. Paweł Karłowicz - 11 lat

7. Ireneusz Malinowski - 8 lat

8. Edyta Petrykowska - 7 lat

9.  Krzysztof Łukowski - 10 lat

10. Cezary Kamiński - 9 lat
 

(J.W)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

adamadam

4 1

Ja bym dal punkty za dbanie o zdrowie jeszcze :) brzuchacze na sam koniec ha ha ha . Szczerze naprawde w tym zawodzie trzeba,, trzymac'' wage i dbac zeby w przerwach jak najwiecej sie ruszać :) 08:49, 13.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Moj nickMoj nick

2 0

Sqietny artykul :D zupelnie jakbym tam byl! Dobra robota portal plock 09:09, 13.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MarcinMarcin

2 1

Proszę..... na jednym ze zdjęć w gazecie" wybiurczej" śmietanka z PO. Pani rzecznik czy jakoś tak i Pani Kierownik !!!! Prosimy wracajcie do GW !!!!! 16:01, 13.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone