Zamknij
REKLAMA

Najpierw The Voice of Poland, teraz solowa kariera

15:50, 13.02.2018 | A.B
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Anita Błaszczak/Portal Płock

Szerszej publiczności dał się poznać w ostatniej edycji programu The Voice of Poland. Choć nie dostał się do finału, może mówić o wygranej. W najbliższy czwartek premiera solowego utworu.

Pochodzący z okolic Płocka Piotr Kwiatkowski zaczynał w grupie Quest. Swoim udziałem w telewizyjnym show wzbudził niemałe zainteresowanie, ponieważ do tej pory znany był głownie z discopolowej sceny muzycznej. Podczas występów na żywo udowodnił jednak, że nie mniej dobrze radzi sobie z innymi gatunkami muzycznymi. Odpadł podczas eliminacji do finałowej szesnastki.  

- Dostały mi się straszne baty za to,  że Cię wywaliłem - przyznał Andrzej Piaseczny na swoim profilu na FB - Kibicuję i jestem całym sercem ze wszystkim, co Piotrek zrobi w życiu - dodał.

A co nowego robi uczestnik The Voice of Poland? Piotr Kwiatkowski zakończył współpracę z zespołem Quest na rzecz solowej kariery, o czym poinformował na swoim profilu na FB.

- Zespół wciąż działa i koncertuje w całej Polsce, lecz kończy karierę w dotychczasowym składzie. Za zgodnym porozumieniem stron, odchodzę z zespołu i obieram indywidualny kurs z innymi muzykami. Zamierzam poświęcić się solowej działalności artystycznej oraz innym projektom.  

Na efekty pracy nad solowym kawałkiem nie musimy długo czekać. Utwór usłyszymy już w czwartek w takich serwisach jak: iTunes, Spotify, Deezer oraz Tidal. Piosenka nosi tytuł "Huragany", czy ten debiut wstrząśnie polską sceną muzyczną? 

[ZT]16970[/ZT]

(A.B)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

:-):-)

8 1

czasem jak przełącze sobie w samochodzie na VOX FM - to najzabawniejsze ( czasem żałosne ) są jednak teksty tych piosenek ... powstają kolejne utwory że zakochałem się w Bożence ... lub że ktoś jest rudy...albo że czuje od kogoś PINIĄDZ..albo że jest zakochana / zakochany albo że ktoś ma oczy zielone i tak w koło Wojtek. 11:25, 14.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

;z; ;z;

5 0

To będzie kasa na nie małe alimenty. Bo narazie to gość zapomniał że ma dzieci. 15:12, 15.02.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ArkadiuszArkadiusz

3 0

Coś może być na rzeczy... ...ja słyszałem, ze jest juz dziadkiem - to tych dziecioków się ładna kolejeczka ustawi... 19:04, 15.02.2018


sąsiadsąsiad

2 0

Panie Kwiatek jak już zarobisz trochę złotówek to może w końcu podajesz ludziom coś ich przez tyle lat kiwał 17:24, 16.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone