REKLAMA

Miał zakrwawioną rękę. Strażnikom tłumaczył, że była bójka

11:34, 13.01.2018 | K.B
REKLAMA
Skomentuj
Zdjęcie poglądowe, Pixbay

W nocy z piątku na sobotę do centrum miasta najpierw jechał patrol straży miejskiej, później karetka. Wszystko z powodu dwóch osób wypatrzonych przez pracownika miejskiego monitoringu.

Jeden z napotkanych młodych mężczyzn miał mocno zakrwawioną rękę, drugi również miał na sobie ślady krwi (nie miał jednak żadnego skaleczenia).

- Zauważył ich pracownik monitoringu miejskiego i wezwał patrol. Była godz. 3.00 w nocy - mówi rzeczniczka płockich municypalnych, Jolanta Głowacka. - Strażnikom, którzy dojechali na miejsce, powiedzieli, że doszło do bójki z nieznanymi napastnikami na ul. Grodzkiej.

Strażnicy jednak nie dali wiary takiemu tłumaczeniu. Z racji zakrwawionej dłoni u jednego z mężczyzn wezwano karetkę. - Po pewnym czasie jeden z nich przyznał się, że doszło do wybicia szyby we fiacie seicento zaparkowanym przy ul. Kwiatka od strony ul. Okrzei - dodała rzeczniczka.

- W sobotę otrzymaliśmy zawiadomienie od użytkowniczki auta, że doszło do jego uszkodzenia - informuje rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek. - Osoby zatrzymane w nocy przez patrol straży miejskiej zostały wylegitymowane. Będą przesłuchane w sprawie o popełnienie wykroczenia.

(K.B)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

najciekawsze najciekawsze

7 1

że głowacka druga chodakowska trainingu miejskiego opowiada o wydarzeniach które zaszły kiedy spała i *%#)!& w pierzynę swoim 100 kilowym d.....m! 21:10, 13.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TiaTia

6 0

Na ulicy kwiatka od strony Okrzei..
.cóż za logika 22:14, 13.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone | 2018