Zamknij
REKLAMA

Uratowali dziewięcioro szczeniąt przed zamarznięciem

18:19, 12.01.2018 | K.B
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Czytelniczka

Skulone z zimna maluchy trzeba było wyciągać jednego po drugim. Bidule znaleziono w Borowiczkach. Teraz szukają dla nich ciepłego kąta i kogoś, kto się nimi zaopiekuje. Po prostu przygarnie szczeniaki do swojego serca.

Jakie to szczęście, że tegoroczna zima nie jest bardzo mroźna. Zwierzęta bez własnego kąta wykorzystają jednak każdy zakamarek, aby się ogrzać. Z takiej dziury wyciągnięto dziewięć maluchów w wieku około 8 tygodni. Szczeniaki są już samodzielne i bardzo potrzebują opiekunów, którzy zadbają o pełną miskę dla nich, zabiorą na spacer, pobawią się i nie porzucą ich, kiedy już się znudzą.

Jak dowiedzieliśmy się, została jeszcze czwórka szczeniąt wyczekujących na to, by ktoś je wybrał, dał szansę na zmianę losu. Szczeniaki można zobaczyć w Ojo Negro, Borowiczki-Pieńki ulica Słowiańska 25a. Ewentualnie można zadzwonić do Pana Piotra, który szuka pieskom domów (tel : 605767966).

Fot. Czytelniczka

(K.B)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

Pan Piotr? Pan Piotr?

6 1

Jeśli to jest Pan który planował na fb, że pociągnie do odpowiedzialności nasze pseudo fundacje, które nie chciały mu pomóc, to chętnie dodam coś od siebie.
Nie pamiętam nazwiska. Pamiętam, że miał problem. 21:26, 12.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


KtosiuKtosiu

4 0

Doszły mnie słuchy, że Pan Piotr wpuszcza zwierzęta typu kozy, aby jego psy w typie owczarków zagryzaly te zwierzaki. Ktoś kiedyś mówił też o kucu. Podobno chwalił się nagrzanym filmem. Być może to plotka, ale podobno w każdej jest ziarno prawdy.... Ratownik o wielkim sercu... 15:59, 13.01.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

K.K.

4 0

Tez to slyszalam 16:03, 13.01.2018


Dar sercDar serc

5 0

To ten koleś co zachwalał połączenie amstaffa z bulterierem kolegi jako jedyny miot w Polsce taki bez uprawnień hodowlanych itp brawo portal plock, na szczęście bullmisja dobierze się do dupy za takie robienie miksów bez uprawnien 16:09, 13.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone