Zamknij
REKLAMA

Cudowne diety nie działają? Jest inny sposób na uzyskanie szczupłej sylwetki

10:50, 08.01.2018 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj

Jesteś tym, co jesz – wszyscy znamy to stare powiedzenie, które jest ciągle aktualne. Kiedy dostarczamy swojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, on odwdzięcza się nam prawidłowym funkcjonowaniem.

Według badań CBOS-u z 2014 roku: „O zachowaniach żywieniowych Polaków”, zdrowe odżywianie jest najczęściej wskazywanym środkiem służącym poprawie stanu zdrowia, a ponad połowa respondentów (54%) jest przekonana o jego istotnej roli w tym względzie. Coraz więcej z nas zdaje sobie sprawę, że świadome odżywianie pomaga utrzymać zdrowe ciało i dobre samopoczucie.

Dieta cud i inne bajki

Rynek dietetyczny rozwija się w Polsce już od kilkunastu lat, a w ostatnich kilku latach przechodzi prawdziwy rozkwit. Kolorowe magazyny i portale internetowe mają dla nas mnóstwo rad, jak szybko i łatwo schudnąć, co jakiś czas proponując kolejną dietę cud, a przecież w zdrowym odżywianiu nie chodzi o restrykcyjną dietę, bycie niewyobrażalnie szczupłym, czy pozbawianie się przyjemności jedzenia rzeczy, które lubimy. Tu chodzi o dobre samopoczucie, więcej energii i lepsze zdrowie.

Suplementy czy dieta?

Można poczuć się przytłoczonym różnorodnością informacji na temat tego, co jest zdrowe, a co nie, jaka dieta jest skuteczna i czy stosować suplementy.

Niedawno powstało takie miejsce – Polskie Centra Dietetyczne Projekt Zdrowie – sieć centrów dietetycznych, w której ofercie znajdziemy diety z wykorzystaniem suplementacji, jak i bez niej. Dietetyk, po wnikliwym badaniu, podejmie decyzję wraz z pacjentem o najlepszej drodze do osiągnięcia założonego celu.

Firma zapewnia porady ekspertów, ciągłe wsparcie i doradztwo dietetyczne oparte na najnowszych badaniach naukowych. Celem Projektu Zdrowie jest pomoc ludziom w zaprowadzeniu trwałych zmian stylu życia poprzez profesjonalne porady dietetyczne. Centrum zatrudnia zespół wysoko wykwalifikowanych dietetyków, którzy w trakcie indywidualnych konsultacji tworzą dietę dobraną idealnie do stanu zdrowia, potrzeb i preferencji klienta.

Nie tylko odchudzanie

Nie od dziś wiadomo, że dobrze zbilansowanym menu jesteśmy w stanie zwalczyć lub zminimalizować wiele chorób i dolegliwości. Centra Dietetyczne Projekt Zdrowie oferują również diety dedykowane dla poszczególnych jednostek chorobowych, kobiet w ciąży, alergików, dzieci a także sportowców, którzy mają problem z dobraniem odpowiedniej diety do planu treningowego.

Marzysz o szczupłej sylwetce?

Jeśli marzysz o szczupłej sylwetce na wiosnę i lato, trzeba wziąć się do pracy już w styczniu! Proces utraty zbędnych kilogramów musi być racjonalnie zaplanowany, a zmianę swojego stylu życia i nawyków żywieniowych należy zacząć już teraz. Zdrowe tempo odchudzania to nie 5 kg tygodniowo, ale 0,5-1 kg na tydzień. Porzuć myśl o internetowych dietach cud, planach żywieniowych z gazet, niskokalorycznych zastępnikach posiłków, które dają jedynie krótkotrwały efekt. Najlepszą metodą odchudzania jest trwała zmiana nawyków żywieniowych, najlepiej pod okiem dietetyka. Korzystając z pomocy specjalisty, mamy pewność, że nasza kuracja zostanie zakończona etapem stabilizacji wagi, który zagwarantuje utrzymanie osiągniętego celu bez efektu jo-jo.

Gdzie można znaleźć pomoc?

Pod koniec 2017 roku w Płocku zostało otwarte jedno z pierwszych Centrów Dietetycznych Projekt Zdrowie. Jeśli jest Ci trudno utrzymać zdrową wagę lub potrzebujesz specjalnej diety, odwiedź stronę internetową www.projektzdrowie.info lub zadzwoń i umów się na konsultację!

Najbliższe Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie:

Płock ORLEN ARENA
Plac Celebry Papieskiej 1
tel. 512 075 816

 

[KONKURS]408[/KONKURS]

 

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

pawelxxlpawelxxl

1 7

Pamiętajcie, wszystko jest w Waszej głowie, nie trzeba chodzić głodnym, nie trzeba chodzić na siłownię, można jeść smacznie i czuć się lepiej. Dobry odchudzacz to w 75% dobry psycholog, większość ludzi wie co trzeba zrobić żeby schudnąć, ale nie umie tego zrobić. Ja przeszedłem przez szereg prób, aż trafiłem na właściwego człowieka i schudłem niemal jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, po wielu nieudanych wcześniejszych próbach opartych o dietę i sport. Teraz (amatorsko - żyję z czego innego) pomagam tą samą metodą innym. Nie traćcie nadziei - może w końcu i Wam się uda. Powodzenia. Warto ! 13:48, 08.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Krzysztof44Krzysztof44

8 1

Bardzo polecam Panią Marlenę z Projekt Zdrowie jako dietetyka. Zacząłem kurację na początku listopada, teraz mam 12 kg mniej i czuję się super. Odzyskałem chęć do życia, poprawiły mi się wyniki, jeszcze z 5 kg i zaczynam treningi (marszobiegi). Do osiągnięcia mojego celu jeszcze daleko ale teraz wiem, że na pewno dam radę...;)
17:53, 08.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LukaszUKLukaszUK

1 1

Od wczoraj w odnośniku jest "Marszysz o szczupłej sylwetce? Zmień nawyki". Nie żebym się czepiał ale sprawdzenie literówek to nie jest chyba taka ciężka praca i nie zajmuje nie wiadomo ile czasu. Nie jestem znawcą dziennikarstwa, ale chyba istnieje w tym zawodzie coś takiego jak korekta przed publikacją. Jest też autokorekta prawdopodobnie w większości zaawansowanych edytorach tekstu. 09:26, 09.01.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

endriuendriu

1 0

Na artykule sponsorowanym to już mocna wtopa. 11:02, 09.01.2018


Magda28Magda28

6 1

Potwierdzam Pani Marlena z Projekt Zdrowie jest bardzo skutecznym dietetykiem. Po ciąży zostało mi sporo kilogramów i teraz wspólnie walczymy o ich zbicie. W kuracji czuję się bardzo zmotywowana przez dietetyka, co dla mnie jest bardzo ważne, bo nigdy samej nie udało mi się skutecznie zrzucić więcej niż 2-3 kg, które zaraz wracały. Najbardziej bałam się, że będę chodziła głodna i dieta nie będzie mi pasować a tu niespodzianka...;) Bardzo łatwo wejść na dietę, jem to co lubię, pilnuję tylko, żeby nie powracać do złych nawyków. Pani Marlena na bieżąco weryfikuje jak mój organizm reaguje na dietę. Także jest super i serdecznie polecam i pozdrawiam Panią dietetyk...;) 10:27, 11.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ProjekZdrowieProjekZdrowie

3 1

Bardzo nam miło czytać tak pozytywne opinie! Pani Dietetyk bardzo się stara, aby każdy dostał właściwe zalecenia i dietę, która pomoże pozbyć się nie tylko nadmiaru kilogramów, ale również wszelkich dolegliwości, z którymi Państwo do nas przychodzicie. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy każdego, kto potrzebuje porady dietetyka. 15:16, 12.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone | 2018