REKLAMA

Wybuch w domu. Cztery osoby poszkodowane

14:45, 13.11.2017 | K.B
REKLAMA
Skomentuj
Zdjęcie poglądowe, fot. depositphotos

Jak poinformował rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Płocku, Edward Mysera, w poniedziałek doszło do wybuchu w domu jednorodzinnym. 

Dom, w którym doszło do wybuchu gazu w poniedziałek około godz. 14.00, znajduje się w Słubicach. Na początku strażacy skupili się na wydostaniu mieszkańców, później na uratowaniu budynku. 

- Poszkodowane są cztery osoby, w tym dwie dorosłe osoby i dwoje małych dzieci - informuje Edward Mysera. - Trwa akcja gaśnicza.

Na miejscu są cztery zastępy z Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczej Straży Pożarnej, dojechało również pogotowie ratunkowe i policja. 

AKTUALIZACJA

- W związku z tym zdarzeniem do szpitala w Płocku trafiła 80-letnia kobieta, którą przetransportowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe - mówi Krzysztof Piasek z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. - Kobieta jest w ciężkim stanie. 

W czasie wybuchu była w domu, podobnie jak 63-letnia opiekunka dwojga dzieci. Jedno z dzieci ma 3 lata, drugie osiem miesięcy. - Trzylatkowi nic się poważnego nie stało, natomiast ośmiomiesięczne dziecko przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Łodzi. Opiekunka dzieci znajduje się już w szpitalu w Sochaczewie - dodaje rzecznik. - Pożar był wewnątrz budynku, płomienie nie wydostały się na zewnątrz. Został już ugaszony. 

Będą konieczne oględziny, aby ustalić rozmiar zniszczeń i przyczynę zdarzenia. 

 

(K.B)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone | 2017