Zamknij
REKLAMA

Płocczanka wystąpiła w ćwierćfinale The Voice of Poland

12:08, 12.11.2017 | PP
REKLAMA
Skomentuj

Jeszcze nie tak dawno emocjonowaliśmy się występami Piotra Kwiatkowskiego w ósmej edycji The Voice of Poland, tymczasem wczoraj  na scenie programu w TVP2 mogliśmy również oglądać płocczankę.

Odcinki The Voice of Poland na żywo to, poza emocjami związanymi z rywalizacją wokalistów, także występy gwiazd na żywo. Wczorajszy wieczór uświetniła Sarsa śpiewając piosenkę pt. "Motyle i ćmy". Na scenie towarzyszył jej zespół, w którego składzie można było zauważyć skrzypaczkę Magdalenę Osiecką, absolwentkę Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku, która obecnie studiuje na Akademii Muzycznej w Gdańsku.

Fajna przygoda, choć telewizja od środka wygląda nieco inaczej, ale tego można było się spodziewać - mówiła nam po występie Magdalena Osiecka -  Fryzury zrobili nam identyczne, jak Sarsie, w rezultacie ciężko było nas rozpoznać w tym "tłumie".

Sarsa promowała wczoraj swoją najnowszą płytę zatytułowaną "Pióropusze". Wokalistka brała już udział w piątej edycji programu, ale ze względów zdrowotnych musiała się wówczas wycofać.

 

(PP)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

MasoviaMasovia

4 1

Gratulacje od Zespołu Tańca Ludowego "Masovia" Politechniki Warszawskiej w Płocku. Magda jest też członkiem kapeli Zespołu. 13:15, 12.11.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone | 2018