REKLAMA

Trwają przygotowania do Verva Street Racing [FOTO]

15:56, 12.10.2017 | K.B
REKLAMA
Skomentuj

Powstaje zadaszenie nad górną częścią parkingu w pobliżu Orlen Areny. 

Orlen Arenę otaczają już parkany. To przygotowanie do sobotniej imprezy motoryzacyjnej, Verva Street Racing. Wspomniane zadaszenie górnej części parkingu powstaje na potrzeby tego samego wydarzenia.

- Robi to agencja eventowa My Place na zlecenie Orlenu w związku z sobotnia imprezą na Verva Street Racing – informują w płockim ratuszu.

To konstrukcja tymczasowa. Jednocześnie na stadionie powstał tor, po którym 14 października ponownie będą jeździły auta do driftu. Jedno jest pewne, atrakcji dla fanów motosportu (i nie tylko) nie zabraknie.

Tegoroczna impreza, przeniesiona z Warszawy do Płocka, odbywa się pod hasłem MOTO Pokolenia. W najbliższą sobotę zobaczymy niemal 300 pojazdów, w strefie pokoleń odbędą się pojedynki najlepszych kierowców, a w strefie rodzinnej na przybyłych będą czekały symulatory i dmuchańce. Na zakończenie koncert Dody. Scenę już ustawiono. Po koncercie pozostaje spojrzeć na niebo, aby obejrzeć pokaz sztucznych ogni. Organizatorzy zapewniają, że warto na niego poczekać.

Przypominamy, że wstęp na Vervę Street Racing jest bezpłatny.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: Widowiskowa impreza już w sobotę

 

 

(K.B)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

PlanPlan

0 1

Jakiś plan godzinowy tej imprezy jest? 20:50, 12.10.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jestjest

4 0

okolicznym mieszkańcom strasznie zazdroszczę.Macie możliwość posłuchać.Niestety mieszkańcy dalszych dzielnic nie są takimi szczęściarzami.Najgorzej potraktowano Podolszyce.To skandal by nie mogli posłuchać. 23:07, 12.10.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

biora byle cobiora byle co

0 2

miasto jest dosc zatrute przez Orlen, 03:16, 13.10.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone | 2018