REKLAMA

Włamują się do domków letniskowych i ośrodków wypoczynkowych

10:39, 12.09.2017 | M.W
REKLAMA
Skomentuj
Zdjęcie poglądowe, fot. Depositphotos

Złodzieje nie zawieszają swojej działalności nawet na chwilę. Tylko w ciągu ostatnich 24 godzin spowodowali straty na blisko 4 tysiące złotych. 

W jednym z ośrodków wypoczynkowych w Koszelówce (gm. Łąck) zrabowano telewizor o wartości ok. 700 złotych. Z kolei w Grabinie włamywacze usiłowali wtargnąć do domku letniskowego. Nie weszli do środka, ale i tak spowodowali straty na ponad 700 złotych. 

Złodzieje nie próżnowali też w Płocku. Włamano się do pomieszczenia gospodarczego przy Al. Kobylińskiego. Skradzione krzesła i lampy są warte ok. 1200 złotych. Z kolei przy Słowackiego spalono szafki oraz chodniki na podłodze w jednym z nieużywanych pomieszczeń. Wartość start to ok. 1000 złotych. 

Minionej doby funkcjonariusze odnotowali jeden wypadek. O zderzeniu auta osobowego z ciągnikiem pisaliśmy wczoraj. 

[ZT]16509[/ZT]

- Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kobieta kierująca peugeotem straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w nadjeżdżający z przeciwka ciągnik siodłowy scania - informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. - W wyniku tego zdarzenia kierująca peugeotem doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. 

Ponadto w Płocku doszło do dziewięciu kolizji, a w powiecie do dwóch. 

(M.W)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone | 2018