REKLAMA

Płocczanin zatrzymany za posiadanie narkotyków

13:01, 15.07.2017 | K.B
REKLAMA
Skomentuj
Zdjęcie poglądowe, fot. depositphotos

- Z tej ilości zabezpieczonych substancji odurzających można było by sporządzić 55 porcji, tzw. działek – mówi policyjny rzecznik, Krzysztof Piasek. Płoccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali mężczyznę, który posiadał narkotyki w postaci marihuany i amfetaminy. 

Decyzją sądu wobec 32-letniego płocczanina zastosowano dozór policyjny, o czym informuje policyjny rzecznik, Krzysztof Piasek.

Do zatrzymania mężczyzny doszło na terenie Płocka.

- Miał przy sobie blisko 4 gramy marihuany. W wyniku przeszukania, w jego mieszkaniu policjanci znaleźli dodatkowo ponad 51 gramów amfetaminy - informuje policyjny rzecznik.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, natomiast narkotyki zostały zabezpieczone jako materiał dowodowy. Wartość zabezpieczonych narkotyków to około 2 tys. zł. - Podczas przesłuchania 32-latek przyznał się do posiadania narkotyków i złożył wyjaśnienia – dopowiada. - Zatrzymany został doprowadzony do sądu, który zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. W Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających przewidziana jest kara do trzech lat pozbawienia wolności.

(K.B)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

sezonsezon

3 2

rozrywkowy się zaczyna. 12:02, 16.07.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JaaJaa

6 0

Ale ilości masakra super wynik brawo milicja ;( 12:07, 16.07.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

antyrafałantyrafał

3 0

Podczas audioriver czemu nie łapiecie? Na każdym rogu w okolicy grodzkiej widać dilerów. W tym roku pewnie stragany postawią jak na bazarze bo nie mają się czego obawiać... 02:39, 17.07.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone | 2017