REKLAMA

Wypadek pod Płockiem. Siedem osób rannych

15:52, 16.06.2017 | M.W
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Czytelnik

Jak poinformował Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji, tuż przed 15:00 doszło do zderzenia dwóch samochodów w miejscowości Janoszyce, gm. Brudzeń Duży. Są poważne utrudnienia w ruchu.

W wypadku wzięły udział mitsubishi i volkswagen passat. W wyniku zderzenia obrażenia odniosło siedem osób. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala, gdzie trwają badania. 

- Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem mitsubishi na skrzyżowaniu wymusił pierwszeństwo przejazdu kierującemu passatem - mówi rzecznik. - W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu, które mogą potrwać do godziny 18.00.

fot. Czytelnik

(M.W)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

ejej

2 0

Karwosieki-Cholewice tam byl wypadek na skrzyzowaniu Karwosieki-Cholewice 16:52, 17.06.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DaroooDarooo

1 0

Drogi PortaluPłocki. Ja wiem że tak Wam podali że to Janoszyce. Ale one są 1,5 km dalej to raz. A dwa to Karwosieki-Cholewice i miejsce w którym często, za często dochodzi do wypadków. Niedawno 3 samochody-wymuszenie, 2 samochody- wymuszenie, samochód i motor- wymuszenie, no i teraz kolejny raz wymuszenie. Jak myślę jesteście poważną instytucją podającą informacje więc prosiłbym o zmianę nazwy na właściwą. A do ludzi jadących od strony Brudzenia i Proboszczewic o nie wymuszanie pierwszeństwa, bo patrzeć jak za moment będzie kolejny wypadek i nie daj Boże ofiary. Szerokości. 15:42, 20.06.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone | 2017