REKLAMA

Przyłapany na kradzieży. Policjanci odwieźli go do... szpitala

09:39, 17.03.2017 | K.B
REKLAMA
Skomentuj
Zdjęcie ilustracyjne, fot. depositphotos

W policyjnym raporcie z minionej doby tym razem czytamy o dwóch złodziejach, którzy zaliczyli wpadkę. Funkcjonariusze już ich złapali niemalże na gorącym uczynku. 

Rzecznik płockiej policji informuje o dwóch zdarzeniach. W sklepie na ul. Dworcowej najpierw doszło do kradzieży artykułów chemicznych, a kiedy już sprawca został przyłapany, przewrócił interweniującą pracownicę. Policjanci, którzy przybyli na miejsce, nie odwieźli jednak 33-latka do aresztu, tylko do szpitala.

- Pozostał na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej, gdyż jak się okazało był pod wpływem działania środków odurzających i zaczął tracić oddech – mówi Krzysztof Piasek.

Także w środę, tyle że w Nowym Boryszewie, patrol z policyjnego posterunku w Radzanowie zatrzymał sprawcę kradzieży elementów konstrukcyjnych dźwigu. Pochwycenie sprawcy udało się dzięki informacji przekazanej funkcjonariuszom przez telefon. - Przy okazji podczas zatrzymania okazało się, że mężczyzna ma przy sobie telefon komórkowy pochodzący również z kradzieży - dodaje Krzysztof Piasek.

Rzecznik podkreśla, że powyższe zatrzymania okazały się możliwe dzięki społecznej reakcji na zdarzenie, współpracy mieszkańców z policją. - Dzięki takiej współpracy możliwe będzie doprowadzenie do sytuacji, że to przestępcy będą obawiać się, że ktoś może ich obserwować i powiadomić Policję. 

(K.B)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

antyrafałantyrafał

5 0

Czyli tuż przed włamem łyknął odpowiedni środek, by w razie złapania przez policję powiedzieć że był pod wpływem i nie wiedział co robił... 13:09, 17.03.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pytankopytanko

2 2

a ta koparka z Bielskiej się znalazła? 19:02, 17.03.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone | 2017