Zamknij
REKLAMA

Znaleziono zwłoki kobiety w centrum miasta. Zatrzymano dwóch mężczyzn

09:19, 14.03.2017 | M.W
REKLAMA
Skomentuj
Pustostan na Kilińskiego, fot. Portal Płock

 W pustostanie przy ul. Kilińskiego między komendą policji a budynkiem sądu odkryto zwłoki bezdomnej kobiety. 

Na ciele 46-latki nie stwierdzono widocznych obrażeń. Zwłoki zostały zabezpieczone w prosektorium, a odpowiedź o przyczynę zgonu poznamy po sekcji.

- Do wyjaśnienia zostało zatrzymanych dwóch mężczyzn, którzy przebywali razem z kobietą w pustostanie - mówi Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. -  To oni przyszli na komendę i poinformowali o sytuacji. W chwili zatrzymania byli pod wpływem alkoholu. Po wytrzeźwieniu zostaną przesłuchani - dodaje.

Spośród innych zdarzeń minionej doby rzecznik w raporcie wymienia też kradzieże. Tym razem razem złodzieje zdobyli naprawdę duży łup - z terenu budowy przy ul. Bielskiej ukradli koparkę. Szacowana wartość to ok. 100 tys. zł. 

Na drogach Płocku doszło do jednego wypadku, o którym pisaliśmy wczoraj. Rzecznik podał, że kierujący bmw 60-latek pozostał w szpitalu. 

[ZT]14780[/ZT]

Oprócz tego zanotowano sześć kolizji w Płocku i jedną w powiecie. Ponadto przy ul. Wyszogrodzkiej funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. 

(M.W)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

OchraniaczOchraniacz

2 1

Czyżby śpiący cukrzyk-emeryt-ochraniacz nie usłyszał przez sen, że za budą w środku nocy ktoś odpala koparkę? :) Brawo SKANSKA! 22:53, 14.03.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PłockPłock

0 1

Ludzie bezdomni przenoszą mnóstwo chorób. Tak dla jasności to już drugi zmarły bezdomny i na to samo. MENIGOKOKI !!!!!! 14:51, 16.03.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone