REKLAMA

Wypadek. Chłopiec pod kołami samochodu osobowego

08:46, 23.12.2016 | M.R
REKLAMA
Skomentuj
Zdjęcie ilustracyjne, fot. Portal Płock

Ośmioletni chłopiec został ranny w wypadku, do którego doszło w czwartek na Gwardii Ludowej. 

Jak poinformował rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, wynika, że kierująca seatem potrąciła przechodzącego przez pasy 8-letniego chłopca. Dziecko doznało obrażeń ciała i trafiło do szpitala. 

To najpoważniejsze zdarzenie minionej doby. Poza wypadkiem policjanci odnotowali 16 kolizji - do 13 stłuczek doszło w mieście, do trzech - w powiecie. 

Jak co roku na ulicach panuje przedświąteczna gorączka, a im bliżej Wigilii, tym większe natężenie ruchu i nietrudno o stłuczkę czy poważnieje zdarzenie. 

- Policjanci apelują do kierowców o zachowanie zasad bezpieczeństwa na drodze - napomina Krzysztof Piasek. - Na ulicach panuje wzmożony ruch drogowy i niestety dochodzi do wielu kolizji. 

[ZT]14108[/ZT]

Spośród pozostałych zdarzeń minionej doby rzecznik wymienia jeszcze dwa włamania - do biura w Stróżewku i kradzież kasy fiskalnej oraz komputera (wartość strat ok. 3,3 tys. zł) oraz do szafki ubraniowej przy Tysiąclecia - złodzieje ukradli zegarek warty ok. 880 zł. 

(M.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

brawobrawo

18 0

ale przecież skąd ona mogła wiedzieć, że ktoś może przechodzić przez ulicę jak ona jedzie, mam nadzieję, że prawo jazdy zabrane 09:00, 23.12.2016

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AnnKAnnK

3 10

Rodziców chłopca bardzo proszę o kontakt na email:

akania987@gmail.com
11:56, 23.12.2016

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone | 2018