Zamknij
REKLAMA

Przeszedł marsz przeciwko imigrantom

17:17, 21.11.2015 | KB
REKLAMA
Skomentuj

Około 200-250 osób zjawiło się na sobotniej manifestacji przeciwko utworzeniu obozu dla uchodźców w pobliskiej Koszelówce i przyjmowaniu przez Polskę imigrantów. - Poprzedni rząd uknuł niecny i antypolski plan – mówił Marcin Baciński. - Te kilka tysięcy w skali kraju, o których się mówi, to tylko sztuczka. Zobaczycie, że będą implementować nam ich pomału, malutką łyżeczką.

Sobotnia manifestacja rozpoczęła się w w samo południe na placu przed teatrem. Pojawiły się transparenty z napisami „Nie oddamy Polski” i „Nie dla islamizacji Polski”, naramienne opaski, kilkadziesiąt biało-czerwonych flag, na tle których szczególnie wyróżniały się czarne, z przekreślonym mecztem. W tłumie utworzonym przeważnie przez młodych ludzi szło nawet dwóch radnych Prawa i Sprawiedliwości, Andrzej Aleksandrowicz i Piotr Szpakowicz.

- Oczywiście, że ojczyzna jest zagrożona – sądziła Ola, która stała z większa grupą innych manifestantów. - Wystarczy zobaczyć, co się dzieje w Grecji, Niemczech, we Francji, chociaż nie wiem, czy za chwilę w Polsce będzie tak samo. U nas nie ma takich warunków ekonomicznych i socjalnych, jakie mogą zaoferować Niemcy. Z pewnością wśród nich znajdziemy ludzi potrzebujący pomocy, ale trudno skontrolować, kto faktycznie ucieka przed wojną, a kto przyjeżdża do nas tylko po to, aby poprawić sobie warunki do życia. Nikt nam tu nie obieca, że w obozie pod Płockiem znajdą się tylko kobiety z dziećmi - mówiła. Stojący obok niej Mateusz wolał zawczasu wyrazić swój sprzeciw, zanim zrobi się za późno, na co wskazują wydarzenia we Francji, Belgii czy Holandii. - Gdybym nie wierzył, że tego typu marsze nie wywrą żadnego wpływu, to bym po prostu został w domu - wyjaśniał.

- W większości to młodzi, silni mężczyźni, zdolni do walki – uważał z kolei Łukasz. - Już teraz pokazują roszczeniową, agresywną postawę, to jakie mamy wysnuwać wnioski i wierzyć, że akurat do nas trafią uciekające przed wojną kobiety z dziećmi. Nie jestem całkowicie przeciwko uchodźcom, ale przede wszystkim liczy się kontrola. W Unii Europejskiej brak szczelnych granic to absolutny brak kontroli, dlatego mamy taką sytuację. Nam nawet nie chodzi o to, żeby nie widzieć na płockich ulicach żadnego muzułmanina. Nie chcemy spotkać żadnego obywatela Afryki Północnej, bo oni dość radykalnie traktują islam, naciągają jego zasady.

Kilka minut po godzinie 12.00 Marcin Baciński, który moderował wydarzenie na Facebooku, zaapelował do wszystkich, aby pochód przeciwko utworzeniu ośrodka dla imigrantów w Koszelówce odbył się spokojnie.

Wymieniał liczne ataki terroru, do których doszło na przestrzeni ostatnich lat, podawał liczbę zabitych i rannych. Pamięć o ofiarach uczczono minutą ciszy. Odmówiono również, podobnie jak przy poprzednim marszu przeciwko przyjazdowi uchodźców do Polski, dwie modlitwy, Ojcze Nasz i Zdrowaś Maryjo, po czym wszyscy ustawili się w szeregu i pomaszerowali, ku zdziwieniu przypadkowych przechodnow, Tumską i Grodzką prosto na Stary Rynek. Wykrzykiwano przeważnie identyczne hasła, jak poprzednio: "Płaczą Niemcy, płacze Francja, tak się kończy tolerancja", "Zachód wojny wywołuje, imigrantów nie przyjmuje", "Nie islamska, nie laicka, tylko Polska katolicka", "Każdy Arab niech pamięta, dla nas Polska to rzecz święta", "Płock przeciw imigrantom", "Nie potrzeba nam islamu, terrorystów, muzułmanów", "Pojezierze Gostynińskie zawsze będzie katolickie", "Imigrantów pogonimy, naszą Polskę obronimy" i "Repatrianta zamiast imigranta". Pojawiło się również kilka nowych: "Ewangelia, a nie Koran", "Polskie kozy obronimy, islamistów nie wpuścimy" czy "Kopaczowa chce murzyna, niech go sobie w domu trzyma".

Manifestacja eskortowana przez policję zakończyła się na Starym Mieście. Tam przemawiał mieszkaniec Koszelówki. - To mała miejscowość, liczą niespełna setkę osób, a tu miałoby pojawić się nagle kolejne 200. W pewnym reportażu jedna z kobiet niepokoiła się o los uchodźców, a co z nami, mieszkańcami? Jak my mamy spokojnie wyjść na plażę czy na ulicę – tuż po jego słowach skandowano: - Nie oddamy Koszelówki.

Marcin Baciński dziękował za obecność przyjezdnym z Sierpca, Ciechanowa, mieszkańcom z gminy Łąck. Przypominał, że to już drugi raz, kiedy odbywa się podobny marsz. - Wtedy nikt z nas nie przypuszczał, nawet w najczarniejszej wizji, że ta sprawa może nas dosięgnąć i to w tak bliskiej odległości – odwoływał się do wrześniowej manifestacji. - Poprzedni rząd ogłosił przetarg na utworzenie dziesięciu ośrodków dla imigrantów. Nie wiemy, w których miejscach powstaną. Przyszliśmy tu, aby się temu przeciwstawić. Jasno powiedzieć, że nie chcemy takiego ośrodka.

A dalej kontynuował: - Wielu głupców popierających przyjazd imigrantów do Polski wmawia nam, że gwałty i akty terroryzmu nie mają z tym żadnego związku. Niech więc wyjdą do poszkodowanych ofiar i powiedzą im to w twarz. Poprawność polityczna w żadnym razie nie powinna przyćmić zdrowego rozsądku. Mówi się, że imigrantów będzie kilka tysięcy, ale to sztuczka. Będą nam ich implementować pomału, malutką łyżeczką. Już widać, że lewicowa ideologia multikulti poniosła sromotną klęskę - a na sam koniec zaapelował do właścicieli prywatnych ośrodków, aby „chytrość nie przysłoniła im takich wartości, jak Bóg, honor i ojczyzna, która jest znacznie ważniejsza niż biznes”.

Po nim mówił przedstawiciel ONR. Odwoływał się do manifestacji przeciwko uchodźcom, które odbyły się w wielu polskich miastach. Wspominał także odrębne wydarzenia organizowane przez zwolenników. - Nie przekroczyły nawet setki osób, natomiast marsze przeciwko przyjęciu imigrantów potrafiy zgromadzić nawet 20, 30 tys. uczestników. Polacy w większości opowiadają się przeciwko. Rząd jednak znalazł lukę. Zamiast budować ośrodki dla imigrantów, postanowił ich kwaterować. Zawsze znajdzie się ktoś, kto kosztem dobra całej okolicy, będzie chciał zarobić. Nie łudźcie się, że to 7 tys. osób. Z godnie z prawem łączenia rodzin, zacznie się cały proces ściągania ich rodzeństwa, rodziców, żon i potomstwa, a oni potrafią mieć nawet siedmioro dzieci. To już 70 tys., a może nawet ćwierć miliona – szacował. Stwierdził też, że każdy, kto nie zjawił się na sobotnim marszu, wyraził bierną zgodę na przyjazd imigrantów.

– Możecie mnie nazywać islamofobem, ale wolę być tak nazywany niż znaleźć na miejscu ofiar zamachu w Paryżu, ojca lub męża zgwałconej kobiety, bo do tego właśnie prowadzi tolerancja – przemawiał.

Na zakończenie marszu odśpiewano cały hymn państwowy i zrobiono kilka pamiątkowych fotografii.

Więcej zdjęć z marszu:

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock

(KB)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (29)

C18C18

0 1

z tradycją narodowców wszyscy na kebaba, bo jeść coś trzeba. Podczas ostatniego marszu " narodowców " 11 listopada w śródmieściu stolicy w lokalach gdzie serwowana jest kuchnia arabska właściciele odnotowali 30% wzrost obrotów. Tacy z was " narodowcy ", a jakby przyszło co do czego, to byście spier...li w pola. 18:48, 21.11.2015

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

xyzxyz

0 0

A Barciński nadal wierzy że zwycięży i za 4 lata będzie w Sejmie... Normalnie dno. Z dala z takimi ludźmi emigrować ich gdzieś do krajów arabskich. 18:55, 21.11.2015

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RacjonalistaRacjonalista

0 0

Bardzo dobrze świadczy o tych ludziach że po marszu poszli na kebaby, ponieważ to wskazuje że nie są rasistami, nie manifestuja przeciwko uczciwym sprzedawcom kebabów, którzy na codzień borykaja sie z tymi problemami co \"rdzenni\" Polacy, tylko przeciwko polityce imigracyjnej a to jest różnica. Należy też zrozumieć symbolikę pewnych sformułowań a nie przyjmować wszystko na pusty łeb jak leci. Wielu przeciwników wolałoby żeby po MN kebaby były palone bo byłoby o czym pogadać, popisać, pokrytykować. Ale niestety.. Narodowcy to Polacy którzy dbaja przedewszystkim o interes swojego kraju. 19:00, 21.11.2015

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

J23J23

0 0

C18, świadomie lub nie używasz lewackiej neonowy. Tak czy inaczej dajesz świadectwo swemu zaślepieniu, które całkowicie zabija racjonalizm, roztropność, możliwość łatwego przewidzenia skutków islamskiej ekspansji.///////Narzędziem manipulacji lewackiej jest odwrócenie pojęć lub zastąpienie wartości pejoratywnymi znaczeniami. I tak wszelkiego rodzaju postsowieckie i libertyńskie lewactwo PATRIOTÓW nazywa narodowcami, nacjonalistami, zaściankiem, katolami, moherowymi beretami, często (w zależności od potrzeb) dorzucając antysemityzm… ////////W sytuacjach skrajnych, gdy zagrożona jest Ojczyzna, to nazywani przez ciebie "narodowcy" właśnie stają w jej obronie i przelewają krew, gdy lewactwo spiskuje, knuje i się konformistycznie "ustawia". O tym świadczy historia. ///////// Rozumu i roztropności życzę 19:38, 21.11.2015

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Hermann von SalzaHermann von Salza

0 0

Według mnie na dziś niema dla Polski zagrożenia terroryzmem i islamistami ale trzeba dmuchać na zimne. Większy problem stanowią Ukraińcy, którzy zalewają Polskę.Nierozliczyli się ze swych zbrodni na Polakach, nienawidzą Polaków, stawiają pomniki UPA i organizują przemarsze w Przemyślu. 19:43, 21.11.2015

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NIECHLUJANIMANIECHLUJANIMA

0 0

POLSKA DA POLAKÓW.
NIE BĘDZIE ZGODY ŻEBY SPROWADZAĆ TYCH LUDZI TU W TERENY POD PŁOCKIE A SZCZGÓLNIE DO POLSKI.
1.KOSZTY UTRZYMANIA BEZPRODUKTYWNYCH LUDZI, KTÓRZY NIE ROKUJĄ ASYMILOWANIEM SIĘ ZE SPOŁECZEŃSTWEM TYKO AGRESYWNYM NASTAWIENIEM I JAK BYWAŁO W KILKU PRZYPADKACH W POLSCE NAWET PODPAANIEM CHEWÓW ZE ŚWINIAMI BO TO OBRAŻA ICH TEMU MÓWIMY STANOWCZE NIE.
2.JAK TO JEST ŻE PAŃSTWO POLSKIE MA PIENIĄDZE RZEKOMO NA UTRZYMYWANIE TYCH MĄCICIELI ANTYKATOLIKÓW A NIE MA PIENIEDZY NA POMOC SPOŁECZNĄ BIEDNYM LUDZIOM POLAKOM ODMAWIA SIĘ POMOCY OKRAJA SIĘ ZASIŁKI DA BEZROBOTNYCH Z 1 ROKU DO PÓŁ ROKU I MĘCZY SIĘ SPRAWDZA BEZROBOTNYCH I ROZLICZA CO DO GROSZA.
3.BRAK PERSPEKTYW DLA MŁODZIEŻY , KTÓRZY EMIGRUJĄ DO WIELKIEJ BRYTANI.
4.BRAK PRACY EWENTUANE STANOWISKA ŚWIĄTEK PIĄTEK I NIEDZIELA NP W SUPERMARKETACH I TEŻ PO ZNAJOMOŚCIACH WYNAGGRODZENIE 1200ZŁ NA ZECENIE LUB INNA ŚCIEMA.
5.INNĄ SPRAWĄ JEST, ŻĘ ONI NIE CHCĄ TU PRZYJEŻDŻAĆ, ALE WARTO SIĘ TEMU SPRZECIWIAĆ BO JAK SIĘ POZWOLI TO MOŻE BY TU SIĘ POJAWILI I SIALI TERROR.
6.ANTYPOLSKIE POSTĘPOWANIE BYŁEGO RZĄDU OŚMIORNICZEK, KTÓRZY NIECH WŁAŚNIE WEZMĄ PO 1 TAKIM DO SIEBIE DO DOMU - HASŁA PROTESTU SŁUSZNE.
7.LEPSZYM KROKIEM JEST INWESTOWANIE W UKRAIŃCÓW BARDZIEJ , KTÓRZY BARDZO ROKUJĄ ASYMIACJĄ PRACOWITOŚĆIĄ GRZECZNOŚĆIĄ I ODZIWO SZYBKO SIĘ UCZĄ POLSKIEGO.
8.LUDZIE NADALCHODZĄ PO ŚMIETNIKACH DLA NICH TAK UKŁADA SIE POLITYKE SPOŁECZNĄ.
OT TO TAKA LOGIKA GOSPODAROWANIEM PIENIEDZMY NASZYMI. 20:03, 21.11.2015

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ediedi

0 0

Francja, Belgia, Dania kraje które zakładały EWG, późniejszą UE żałują, ze pozwoliły na przyjazd ludziom z innych kontynentów. Moglibyśmy wpuścić prawdziwych chrześcijan z Syrii, ale jak ich sprawdzić czy nie ma wśród nich terrorystów? Nie przyjmijmy ich nawet kosztem wystąpienia z UE. 20:31, 21.11.2015

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Lewak chrzescijaninLewak chrzescijanin

0 0

Ciekawe ile z tych POLAKÓW CHRZESCIJAN pójdzie jutro do kościoła. ... 23:30, 21.11.2015

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

katolkatol

0 0

z ciebie lewak jak z koziej .....trąba.Przyjdą ONI i zaczniesz cytować wersety z Marksa?.Cykor jesteś wobec silniejszych.Słabszymi pomiatasz?. 23:58, 21.11.2015

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CheetosCheetos

0 0

Cofnąć w całości ustawę stadionową bd spokój!!! 00:58, 22.11.2015

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

xxxxxx

0 0

połaszczył sie na pare złoty z uni weznie ich pod dach gdzie już nikt do niego nie przyjedzie a jak przyjadą to to młodzi agresywni żeby sobie na plaży z nimi bitke urządzić a dalej będzie sie z nimi bujał jak sie będą mnożyć jak karaluchy... No i na koniec zostanie z głową w nocniku i z brudasami bo nikt już tam nie przyjedzie... 08:38, 22.11.2015

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PiesekLeszekPiesekLeszek

0 0

nie wiedziałem że Nowy Rynek, tumska, Pl. Narutowicza, Grodzka i Stary Rynek- są pod Płockiem. 08:44, 22.11.2015

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

miłośnik zwierzątmiłośnik zwierząt

0 0

do szkoły się chodziło?.Może latało się PO POdwórkach?.Czytanie ze zrozumieniem marnie wychodziło.Czytaj ze zrozumieniem.Gdy w Paryżu zabijano niewinnych ludzi to w całym świecie protestowali ludzie.Czy Rzym,Warszawa i inne miasta świata to Paryż.Zanim coś napiszesz zapytaj mądrzejszego.Jeśli masz pisać głupPOty zamilknij.Milczenie jest złotem. 12:45, 22.11.2015

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

uważny czytacz prasyuważny czytacz prasy

0 0

jak podają portale-Dania odmawia zobowiązań ws. uchodźców!!!!!!!!!!!Premier Rasmussen:-"Musimy wywrzeć presję na Unię Europejską"..Inny portal napisał-"Bruksela w stanie oblężenia".Polecam też wypowiedz Stanisława Biełkowskiego rosyjskiego politologa ,który w 2012 roku wydał książkę pt. "Władymir .Cała prawda o Putinie". 12:53, 22.11.2015

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

uważny czytacz prasyuważny czytacz prasy

0 0

apel do płocczan.Czytajcie informacje z innych portali.Jeden z portali podał.że terroryści publikują nowe filmy.Grożą zamachami na wielką skalę.Wież Eiffla w ruinie.Informacja za niezależna.pl.Kto czyta tylko g.......i inne o.......ty wie tylko to co chcą im powiedzieć.Wie tylko tyle ile pozwala zamieszać w głowach ludziom mało interesującym się POLITYKĄ. 14:38, 22.11.2015

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Narodowiec :-)Narodowiec :-)

0 0

A od kiedy Kebab jest daniem kuchni arabskiej??!!! 15:00, 22.11.2015

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ediedi

0 0

Dania, Szwecja, Francja i Wielka Brytania nie przyjmują uchodźców z Bliskiego Wschodu, nawet kosztem wystąpienia z UE. Powinniśmy wziąć z nich przykład. Nie możemy pozwolić by nas "rozsadzili od środka". 15:24, 22.11.2015

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

uważny czytacz prasyuważny czytacz prasy

0 0

premier Danii Rasmussen powiedział na zjeździe swojej partii,że jego kraj nie przyjmie jednego tysiąca uchodźców, których mieli przyjąć.Niestety nasza była premiera zgodziła się na przyjęcie 12 tysięcy uchodźców.Ile ostatecznie miało być tych imigrantów przyjętych do Polski chyba nikt nie wie.Nie pamiętam by ministra Piotrowska o tym mówiła.Czy coś przegapiliśmy?.Ministra powinna mówić dokładnie.Wszak wie co to grzech.Zna się na tym. 17:27, 22.11.2015

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JeremiJeremi

0 0

Nie dla Polaków za granicą np w Wielkiej Brytanii zamknąć granice a Polaków cofnąć do Polski.Polacy Emigranci ekonomiczni 23:14, 22.11.2015

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

historykhistoryk

0 0

był w naszej historii jeden taki Jeremi.Niestety Pan mu do pięt nie dorastasz.Gdyby głupota miała skrzydła to jaśnie pan Jeremi dawno by był na Marsie.Zresztą nikt by za panem nie płakał.Aleś Jeremi odleciał.Swoją drogą kto Panu tak wyprał mózgownicę. 23:27, 22.11.2015

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

JeremiJeremi

0 0

Polacy by chcieli pomocy od innych ale jak już trzeba pomóc innym to udają ze nas to nie obchodzi.Religia islamu jest lepsza niż chrześcijańska. Chrześcijanie tez zabijają i zabijali a islamistów chociaż nie są pedofilami 09:56, 23.11.2015

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jointjoint

0 0

Jeremi, nie pisz bzdur. Pokaż mi Polaka, który pojechał za granicę po pomoc . Tam ludzie jadą "za robotą" bo w kraju nie ma albo jest za 4 zeta/h. A ci tzw uchodźcy nie do roboty ale po socjal. Dlatego nie chcą do Polski bo socjal śmiesznie niski ale do Merkel i innych bo tam socjal kilka razy większy. Czy ty Jeremi nie widzisz naprawdę różnicy ? Jeśli nie to żyjesz chłopie w świecie innym albo masz problem z rozumieniem tego co oczywiste. 12:30, 23.11.2015

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

historykhistoryk

0 0

idz do szkoły i POproś by zwrócili ci kasę za naukę.Marnie cię chłopaku POlityku wyuczono.Gadasz jak Piekarski na mękach.Nie ośmieszaj się.Taki niby POlityk ,a taki gapon. 13:45, 23.11.2015

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

xxxxxx

0 0

Prosze o powszechny dostęp do broni dla polaków. będziemy się czuli bardziej bezpieczni 15:02, 23.11.2015

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wyborcawyborca

0 0

Nie pal tego g...a i zmień dilera. Świat bez dopalaczy jest naprawdę piękny. Oto przykład jak lewacka propaganda potrafi zlasować mózg. 19:10, 23.11.2015

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JeremiJeremi

0 0

Niestety ludzie bez wyksztalcenia i ambicji nazekaja ze w Polsce jest źle. Wyjezdzaja za granice na zmywak za pieniedzmi jak ktos nic nienumie robic i nie ma pomyslu na swoje zycie bierze udzial w glupich marszach. Katolicy a nie chca pomoc innym. Przypominam iku Polakow pod zas wojny ucieklo za granice i ich inne kraje przyjely. Po gimnazjum tego nje ucza Pozdro dla normalnych ludzi ktorzy wiedza co maja robic i jak. 23:13, 23.11.2015

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JeremiJeremi

0 0

Uzywki sa dla ludzi nie dojrzalych i bez ambicji w zyciu. Niestety ludzi glupich na swiecie jest wiecej niz madrych 23:15, 23.11.2015

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MichałMichał

0 0

Niech Pan da spokój, bo się Pan ośmiesza. Porównywanie wewnątrzwspólnotowej polityki granicznej do zagrożenia z wewnątrz? Kompletnie chybione. Przytaczanie przykładów z czasów wojny? To niech Pan sobie poszuka jaki rachunek Anglicy wystawili Polakom za te "przyjmowanie". Trochę na tym wyszliśmy jak Zabłocki na mydle. Doucz się Pan i dopiero wypisuj swoje lewackie durnoty. Jestem Katolikiem i nie zamierzam pomagać przyjmując emigrantów z krajów muzułmańskich. Czemu? Bo w sytuacji zagrożenia chrześcijańską gościnność powinno się zastąpić ostrożnością. Religia religią a swój rozum trzeba mieć. Bogu raczej nie chodziło o to żebyśmy z uśmiechem na ustach pozwolili zdominować się obcej religii. A do tego właśnie prowadzi hadżdż. chcesz okazać chrześcijańskie miłosierdzie i pomoc? Przyjmij repatriantów ze wschodu. Amen. Brawo dla pokojowo protestujących! Można kulturalnie i spokojnie pokazać swoje zdanie. 12:43, 24.11.2015

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

historykhistoryk

0 0

podobno jeden taki znawca ekonomii i bankowiec nie wiedział kiedy był zamach majowy.Drugi wielki niby polityk mówił,że Powstanie Warszawskie wybuchło w 1989 roku.Ten od Powstania Warszawskiego nie zasiadł w sejmie.Przerżnął wybory wraz z całą swoją formacją.Ten co nie wiedział kiedy był zamach majowy bryluje w sejmie VIII kadencji.Czyli wybrany do aktualnego sejmu.Wybrali go tacy sami znawcy historii jak on sam.Swój głosuje na swojego.Nie zawsze mądrego.No to mamy elitę.Profesor Pawełczyńska mawiała,że mamy .......elitę. 18:30, 24.11.2015

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone