Zamknij
REKLAMA

Sprawdzony koncept na meble drewniane, ponieważ poprzedzony tradycją

15:03, 13.02.2020 | artykuł partnera

Ponad 20 lat temu w Busku - Zdroju powstała pracownia stolarska, w której zaczęto wytwarzać meble drewniane. Funkcjonuje do dzisiaj, jednak w nieco odmienionej formie, ze znacznie większym zespołem i bardziej obfitym bagażem doświadczeń. Firma Domdekor wsparta jest na fundamentach tradycyjnych metod stolarskich. To z ich wykorzystaniem do dzisiaj w pracowni powstają meble z naturalnego drewna bukowego i sosnowego.

To gatunki, które cechują się dużą trwałością i odpornością, jednocześnie mają ciekawe, unikalne usłojenie, będące najwspanialszą ozdobą mebli. Meble wytwarzane są z poszanowaniem środowiska naturalnego. Tworzywo pochodzi z polskich lasów, od certyfikowanych dostawców, co potwierdza zarówno jego wysoką jakość, jak też zrównoważony rozwój, jaki towarzyszy firmie Domdekor.

Producent mebli drewnianych – oferta dla klientów lubiących naturę

W ofercie firmy Domdekor wszystko jest autentyczne – materiał, jakość, wykonanie, wykończenie i design. Klasyczne formy uzupełniane są o nowoczesny design, dzięki czemu meble z drewna trafiają w różne gusta klientów. Z drewna powstają łóżka do sypialni, szafki nocne, szafy, komody, regały i witryny. Ponadto firma proponuje szafki na buty i biurka. Całość dopełniają materace pochodzące od polskich producentów. Meble drewniane zabezpieczane są impregnatami, bejcą i lakierami. Wszystko po to, aby służyły kolejnym pokoleniom. Zapraszamy na stronę producenta https://www.urokdrewna.pl/.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone