Zamknij
REKLAMA

Asset managment - co to jest?

08:19, 04.07.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Dysponujesz kapitałem i myślisz co z nim zrobić? Zastanawiasz się, jak pomnożyć środki - a jednocześnie nie zawsze masz czas, aby pilotować swoje inwestycje? Masz dosyć lokaty bankowych, kont oszczędnościowych i obligacji skarbowych?

Chyba mamy coś, co może Cię zainteresować

Oszczędzanie i zarabianie nigdy nie jest sprawą prostą. Nawet jeśli mamy przed sobą perspektywę wysokich zysków - to nie zawsze mamy czas, aby „chuchać i dmuchać” na inwestowane pieniądze. Te jednak potrzebują zarówno naszej uwagi, jak i opieki oraz troski. Nie każdy z nas ma możliwość skupić się na swoich pieniądzach tak bardzo, jak wymaga tego sytuacja.  Zaś brak troski i zaangażowania bywa kosztowny.

Co można zrobić?

Przede wszystkim trzeba pomyśleć o usłudze asset management - czyli zarządzaniu aktywami. Taka usługa, wbrew pozorom, wcale nie jest czymś z pogranicza czarnej magii. To prosta sprawa, która polega na tym, że firma przejmuje obowiązek zarządzania aktywami finansowymi zarówno klientów instytucjonalnych, jak i indywidualnych, aby osiągnąć to na co wszyscy liczymy – czyli ponadprzeciętne zyski.

Komu powierzamy środki?

Środki, które powierzymy ekspertom od rynku, są inwestowane w imieniu klienta z wykorzystaniem najlepszych i najlepiej sprawdzonych instrumentów finansowych. Dzięki temu podejściu możliwe jest zrealizowanie obietnicy „ponadprzeciętnych zysków”. Ludzie, którzy z ramienia przejmą zarządzanie Twoimi środkami są do tego świetnie przygotowani, mają wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu „grubymi” portfelami swoich klientów, znają nie tylko dane rynkowe, ale również trendy, które decydują o możliwości zysku. Ta wiedza jest bezcenna i warto z niej korzystać. Zresztą wyniki asset management w wykonaniu Caspar Asset Management SA są dobrze udokumentowane i podane do szerokiej wiadomości (można je znaleźć na stronie firmy). Te wyniki mówią same za siebie.

Asset management – usługa, którą warto się zainteresować

Taka inwestycja zawsze jest poprzedzona rzetelną analizą rynków i giełd, zwłaszcza pod kątem naszych celów inwestycyjnych oraz czasu, który zamierzamy poświęcić na ich realizację. Jeśli dysponujesz środkami w wysokości 1 miliona złotych lub więcej, zdecydowanie warto się temu przyjrzeć.

Dowiedz się więcej na odpowiedniej stronie Caspar Asset Management SA.

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone