Zamknij
REKLAMA

Nowy serwis BMW już otwarty! Jedno z aut może być Twoje!

10:00, 06.04.2019 | artykuł sponsorowany
Właśnie 6 kwietnia rusza Autoryzowany Serwis BMW Dynamic Motors w Płocku. Fot. BMW Płock

Tej marki nikomu przedstawiać nie trzeba - o aucie z salonu BMW marzy niejeden miłośnik motoryzacji. Ale po co czekać, skoro spełnienie marzeń jest na wyciągnięcie ręki? I to już dziś! Właśnie 6 kwietnia rusza Autoryzowany Serwis BMW Dynamic Motors w Płocku. Dla gości przygotowano szeroki wachlarz atrakcji, m.in jazdy testowe, upominki i konkurs, w którym do wygrania jest ... nowiutkie auto z pełnym bakiem na weekend! Takiej okazji nie można przegapić!

Zapraszamy Państwa do wyjątkowego świata BMW, jaki tworzymy specjalnie dla naszych Gości. Mamy nadzieję, że zaszczycą nas Państwo swoją obecnością podczas otwarcia 6 kwietnia, w godzinach od 10:00 do 14:00.

Nasi doradcy chętnie zaproponują Państwu przeprowadzenie jazd testowych najnowszymi modelami marki BMW oraz przedstawią pełną ofertę serwisową.

Naszym celem jest utrzymanie najwyższych standardów, tak aby każdy odwiedzający nas Gość był w pełni usatysfakcjonowany z produktów, których zakupu dokonał, ale także z profesjonalizmu doradców handlowych i serwisowych oraz całej obsługi w naszym salonie.

Już od 6 kwietnia będziemy do Państwa dyspozycji codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 oraz w soboty w godzinach 8:00-14:00.

W dniu Otwarcia zaplanowaliśmy wiele atrakcji które mamy nadzieję spełnią Państwa oczekiwania min:

  • Jazdy testowe z Jakubem Collinem Brzezińskim
  • Animacje dla dzieci
  • Konkurs z możliwością wygrania samochodu z pełnym bakiem na weekend
  • Dla pierwszych 100 odwiedzających nas gości przewidujemy upominki od Dynamic Motors Płock.

Pełna historia BMW Dynamic Motors dostępna jest na stronie https://plock.bmw-dynamicmotors.pl/wprowadzenie

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone