Zamknij
REKLAMA

Chcesz zamówić kuriera? Mamy idealne rozwiązanie

12:43, 06.08.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Zamówienie kuriera jeszcze nigdy nie było tak proste, jak z serwisem Furgonetka.pl. Jeśli chcesz wysłać paczkę szybko i wygodnie a dodatkowo z wybranego przez siebie miejsca i zapłacić za wysyłkę mniej niż bezpośrednio u przewoźnika, to rozwiązanie jest dla Ciebie. Tani kurier krajowy i zagraniczny to u nas standard – korzystając z odpowiedniego serwisu za przesyłki zapłacisz nawet do 70% mniej. 

Jednym z najczęściej pojawiających się pytań dotyczących usług serwisu jest zapytanie o termin odbioru przesyłki, którą Klient chce wysłać. Osoby zainteresowane naszymi usługami pytają, kiedy kurier przyjedzie po przesyłkę. W tym przypadku zależne jest to od firmy kurierskiej, którą wybierzesz. Wysyłka kurierem w poszczególnych firmach różni się nieco pod tym względem.

  • W przypadku kurierów DPD i UPS możesz określić dzień i godzinę odbioru paczki dzięki darmowej usłudze „Proponowana data nadania”.
  • Kurierzy GLS i GEIS odbierają paczki w terminie do 2 dni od momentu zamówienia wysyłki kurierem z domu.
  • InPost odbiera paczki zamówione do godziny 12:00 zazwyczaj jeszcze tego samego dnia.
  • X-Press Couriers odbiera tego samego dnia paczki zamówione do godziny 14:00.
  • FedEx odbiera przesyłki krajowe jeszcze tego samego dnia, o ile zamówienie było wykonane do godziny 11:30.

Możesz też zdecydować się na opcję nadania przesyłki w wybranym punkcie. Zamawiasz i opłacasz przesyłkę online i zanosisz ją do wybranego wcześniej punktu odbioru, który masz najbliżej. Jest to ciekawe rozwiązanie, szczególnie na osób mieszkających w dużych miastach, gdzie takie punkty są praktycznie na każdym kroku. Wybierając tę usługę nie musisz czekać na kuriera w domu, czy pracy, a dodatkowo za usługę płacisz jeszcze mniej. Dostarczenie paczki do punktu obniża jej cenę nawet o kilka złotych.

Zamów kuriera w Furgonetka.pl i ciesz się przejrzystymi zasadami oraz korzystnym cennikiem usług. Zarejestruj się w serwisie Furgonetka.pl i poznaj szczegóły, a jeżeli masz dodatkowe pytania, skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego na stronie.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone