Zamknij
REKLAMA

Twój problem - nasza folia! Czyli jak rozwiązać problem z wyświetlaczem telefonu?

08:32, 19.07.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Ekran każdego dzisiejszego telefonu to jego najistotniejsza i najczulsza część. Jest on poddawany dużym naciskom, obciążeniom, a uszkodzenia i zarysowania są niejako nieuniknione. Domorośli elektronicy i specjaliści proponują różne przedziwne rozwiązania dotyczące ochrony tej delikatnej części, jednak prawda jest taka, że najprostsze i najbardziej oczywiste rozwiązania są najlepsze. Jednym z takowych jest po prostu folia ochronna. Ten prosty element ma dziś wiele rodzajów, a my przedstawimy kilka z nich.

… i że nie upuszczę Cię aż do śmierci

Wypadający telefon za kilka tysięcy złotych to nocny koszmar wielu użytkowników urządzeń typu iPhone. Jednak i na to znalazła się już rada. W dobrych sklepach internetowych, na przykład pancernik.eu, nabyć można folię 3mk Flexible Glass 3D high-Grip, która charakteryzuje się bardzo wysoką trwałością (nawet 7H). Jednakże, jej najlepszą cechą jest system high-grip, czyli sposób wykonania zapewniający bardzo dużą przyczepność do ręki. System stanowi połączenie folii oraz szkła w technologii Full-form, dzięki której chroniona jest praktycznie cała powierzchnia urządzenia.

Właściwości uzdrawiające

A co, jeśli powiem Ci, że Twój telefon może sam redukować rysy, które się na nim pojawią? To nie jest anegdotka rodem z „Matrixa” – taka funkcje już istnieje ! Dostępna jest na przykład w modelu 3mk Flexible Glass 3D Matte Coat. Produkt ten odznacza się bardzo niewielką grubością (jedynie 0, 2mm) a także tym, że zwiększa pierwotną wytrzymałość ekranu, aż o 2,5 razy. Wspomniana funkcja „samo uzdrawiania” się to nic innego, jak technologia Self-Heal, która pozwala na regenerację niewielkich uszkodzeń i rys. Jest to idealne rozwiązanie pozwalające przedłużyć dobry wygląd naszych urządzeń. Oprócz tego, urządzenie również zaprojektowane jest tak, by utrudniać wyślizgnięcie się naszej „dziesiątki” z ręki. Taka folia iPhone X z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Ważny towar, jak i dostawca

Każdy szanujący się producent powie, że jego wyroby można znaleźć jedynie w najlepszych sklepach. Prawda jest jednak taka, że odpowiedzialność za znalezienie solidnego, godnego zaufania dostawcy spoczywa na naszych barkach. Warto wybierać sklepy działające od dawna w sieci i wyróżniające się wieloma pozytywnymi opiniami od klientów, doskonałym przykładem jest pancernik.eu. Wybierając pewnego sprzedawcę mamy pewność, że otrzymany produkt będzie najwyższej jakości, a transakcja przebiegnie błyskawicznie. Ponadto czołowi sprzedawcy służą zawsze swoją pomocą przy wyborze rozwiązań dostosowanych do potrzeb konkretnego klienta.

(materiał partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone