REKLAMA

Plażowi piłkarze ręczni zawitają do Płocka. Będą gwiazdy

09:10, 29.06.2017 | Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Emil Grochowski/Portal Płock

W najbliższy weekend na Starym Rynku w szranki staną piłkarze ręczni. W piątek rozpoczyna się turniej w ramach PGNiG Summerligi 2017. 

Płock jest jednym z pięciu miast, w którym w tym roku odbędą się turnieje. Wcześniej szczypiorniści rywalizowali w Mielnie, Starych Jabłonkach i Wrocławiu. Teraz rywalizacja przeniesie się na Mazowsze - najpierw do Płocka, a w połowie lipca najlepsze zespoły zagrają w Warszawie. 

W tym momencie w Płocku usypywane są kolejne metry boiska, a w piątkowe przedpołudnie zawodnicy BHT Auto Forum Petry Płock poprowadzą zajęcia dla dzieci i młodzieży. Tuż po campie zaplanowany jest mecz pokazowy, w którym wystąpią m.in. byli zawodnicy Wisły Płock. Kibice będą mogli jeszcze raz zobaczyć Tomasza Palucha, Artura Niedzielskiego czy Adama Twardo. 

Po kilkugodzinnej przerwie rozpocznie się właściwy turniej. Pierwszy mecz w piątek o 21:00. Wieczorne starcia odbywać się będą oczywiście przy sztucznym oświetleniu. W sobotę i niedzielę zawody będą zaczynać się o 9:00, a finałowe potyczki rozpoczną się 2 lipca o 14:00. 

Organizatorzy przewidują udział 10 męskich i 10 żeńskich zespołów. W Płocku zmierzą się najlepsze ekipy polskie, ale do grodu Krzywoustego przyjadą też Hiszpanie, Holendrzy czy... Algierczycy. Rywalizacja zapowiada się naprawdę pasjonująco. 

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Sponsorem tytularnym PGNiG Summer Superligi jest Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. Gospodarzem turnieju jest miasto Płock, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Sponsorami wydarzenia są: Auto Forum, Solumus oraz Orlen. Imprezę wspierają Staropolanka, Red Bull, Ziaja i Petrotel. Partnerem medialnym wydarzenia są Onet, Przegląd Sportowy i Radio Jedynka.


Program turnieju:

- 30 czerwca:

11:00-16:00 - PGNiG Summer Camp dla dzieci,
16:00 - mecz pokazowy,
21:00 - pierwszy mecz grupowy BHT Auto Forum Petry Płock. 

- 1 lipca:

09:00-19:00 - mecze grupowe,
12:00 - oficjalne rozpoczęcie turnieju.

- 2 lipca:

09:00-14:00 - mecze eliminacyjne,
14:00-18:00 - mecze finałowe. 

(Artykuł sponsorowany )
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

zdzd

0 1

Drzwi do lasu, a piasku całe kupy. Zero logiki ale wszystko Ok. Nawet w obozach więźniowie przenosili kamienie z kupki na kupkę. Aby były podkładki i ciąg kasowy. Wyjątkowo dużo zarobiliśmy na wynajmie tzw amfiteatru przykrytego
tym , co kasuje program PP jako ordynarne słowo. Pisanie idź do psychiatry nie jest obraźliwe.... Nie kasują dżekiego i narybek ale słowo xx jest bluźniercze a wiec pokrycie zastępujące dach , jest bluźniercze. Wszyscy zadowoleni. Nie ma dnia, żeby nie było przelewania pustego w puste. W pewnym momencie zajdzie potrzeba wymiany płyt i tu znowu będzie przerób .Wszystko OK.
3 Miasto, jak Kartagina, musi zniknąć. 22:47, 29.06.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone | 2018