REKLAMA

Nowa stacja już otwarta. Świetne paliwo w dobrych cenach

09:55, 22.03.2017 | Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj

Działa już nowa stacja benzynowa, która powstała przy ulicy Targowej. Wyróżnia się zupełnie nowym szyldem, którego w Płocku jeszcze nie było, a także atrakcyjnymi cenami paliw.

Nowa stacja od soboty działa przy ulicy Targowej - naprzeciwko Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, między budynkiem jednej ze spółek Energi a CNH. Główną niespodzianką jest jej szyld – stacja nie działa pod marką żadnego ze znanych gigantów paliwowych, ale pod prywatnym, świeżym brandem e-co.

Stacja pracuje w systemie hybrydowym. Od 6.00 rano do 22.00 za paliwo można płacić w sklepie, w którym dostępne są również produkty motoryzacyjne, a także hot-dogi, napoje, słodycze i inne artykuły. Dla wygody klientów otwarto również kącik kawowy. W nocy opłaty uiszcza się w tankomacie.

Właściciel stacji przygotował również atrakcyjną ofertę dla klientów flotowych. Po podpisaniu umowy klient otrzymuje kartę lub karty flotowe, dzięki którym tankowanie staje się bardzo wygodne. Kierowca w ciągu kilku sekund rejestruje transakcję w tankomacie bez konieczności angażowania obsługi stacji, a firma otrzymuje zbiorczą fakturę po zakończeniu okresu rozliczeniowego. Zainstalowany system daje również duże wsparcie właścicielowi floty w rozliczaniu pojazdów. Oczywiście kartą flotową można również zapłacić w sklepie.

Jak podkreśla właściciel stacji, absolutnym priorytetem jest jakość paliwa. Dlatego też paliwa sprzedawane na stacji przywożone są bezpośrednio z PKN Orlen, a stacja bierze udział w organizowanym przez Spółkę Orlen Paliwa programie monitorowania jakości paliw - BAQ. W ramach programu stacja poddawana jest regularnym, niezapowiedzianym kontrolom, w ramach których badane są m.in. próbki paliw. Wszystko po to, aby zapewnić klientom wysoką jakość paliw. 

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone | 2018