Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
08:22, 13.08.2020
W miejscu pracy bardzo często jesteśmy narażeni na krytykę. Jak radzić sobie z przykrymi uwagami ze strony przełożonych?
11
12:52, 05.08.2020
Racjonalizacja wydatków w firmie to trudny, aczkolwiek w niepewnych czasach kryzysu często konieczny proces dla przetrwania całego przedsiębiorstwa. Cięcia i inne zmiany zazwyczaj zaczynają się od najniższego szczebla. Tymczasem redukcje pensji czy etatów niekoniecznie powinny być przeprowadzane w pierwszej kolejności. Na początek należałoby się przyjrzeć pozostałym kosztom stałym: materiałom eksploatacyjnym czy niezbędnym do pracy sprzętom. Nawet w tak niepozornej kategorii jak odzież robocza da się znaleźć przestrzeń do oszczędności.
1
12:49, 05.08.2020
Problemy z wypłacalnością mogą dotknąć każdego – a już zwłaszcza w czasach nagłego kryzysu. Niespodziewana utrata pracy, radykalne cięcia wynagrodzeń lub bankructwo firmy to prosta droga do tego, by znaleźć się w wyjątkowo trudnym położeniu. Polskie prawo przewiduje możliwość ogłoszenia bankructwa przez osoby fizyczne. Dzięki upadłości konsumenckiej można liczyć nawet na pełne oddłużenie: wprawdzie zdarza się to tylko w wyjątkowych przypadkach, ze względów humanitarnych, warto jednak mieć pełną świadomość dostępnych możliwości.
12:37, 05.08.2020
Wręczanie parze młodej koperty z pieniędzmi jest zwyczajem, z którym nie warto zrywać. Młodzi bardzo potrzebują pieniędzy na nowy start, a gotówka to najlepsze, co można im podarować. Jednak wypada również dołączyć do koperty butelkę dobrego trunku albo... inny drobiazg. Personalizowany upominek jest świetnym wyborem dla nowożeńców, którzy z pewnością docenią symboliczny podarek i zyskają piękną pamiątkę na wiele lat.
12:28, 05.08.2020
Rola, jaką odgrywa wyszukiwarka, jest oczywista dla każdego, kto ma jakiekolwiek pojęcie o współczesnym marketingu. W ciągu minionych lat wiele się jednak zmieniło i zdobywanie wysokich miejsc w jej wynikach wymaga znacznie większych nakładów pracy. Ważne jest jednak także to, że dbałość o sprostanie wymaganiom w Google przynosi korzyści także bezpośrednio. Zoptymalizowana strona sama w sobie staje się skuteczniejszym narzędziem sprzedażowym!
15:28, 03.08.2020
Dawniej kwiaty sztuczne kojarzyły nam się z mało estetycznym dodatkiem, z kiczowatym rozwiązaniem, z nieciekawą kompozycją elementów dekoracyjnych, które z dekoracją tak naprawdę nie miały niczego wspólnego. Sztuczne kwiaty wykorzystywano przede wszystkim na nagrobkach cmentarnych, jak również i w wazonach w przestrzeniach iście z PRL- owskich wnętrz. Kiedy te, jakże ,,piękne” wówczas kwiaty i rośliny zastąpiła świeżość w postaci żywych kwiatów, każdy zakochał się w nich bez reszty. Niestety, ale iż żywotność nie jest zbyt długa, a potrzeba ciągłej pielęgnacji tak duża, że sztuczne rozwiązania znowu wróciły do łask… ale w jakiej wersji. Z pewnością zupełnie innej, niż ta, którą znamy sprzed 30 - lat.
00:01, 03.08.2020
Pszczoły produkują nie tylko pyszny miód, ale także pyłek kwiatowy, pierzgę czy propolis. Są to jedne z najskuteczniejszych naturalnych produktów, które wspierają odporność organizmu oraz wspomagają leczenie wielu chorób. Poznajmy je!
01:29, 30.07.2020
Nowoczesne biura poszły z duchem czasu i rozwijającej się świadomości, że praca przy biurku przez osiem godzin jest uciążliwa i wcale nie prowadzi do najlepszych rezultatów.
7
08:11, 28.07.2020
Bankowość internetowa to opcja, która od dobrych kilku lat jest w zasięgu naszej ręki. Szybko rozwijająca się technologia sprawia, że z dnia na dzień otrzymujemy nowe rozwiązania, które wspomagają nasze codzienne czynności. Od 2010 roku widzimy ogromny rozwój bankowości mobilnej. Jeszcze do niedawna jednak wiele osób pochodziło do tej kwestii z rezerwą. W czasie pandemii, kiedy przemieszczanie się oraz kontakt z drugim człowiekiem zostały znacznie ograniczone, wiele osób nie miało innego wyjścia, jak tylko przekonać się i zacząć korzystać z możliwości, jakie daje nam internet.
12:31, 23.07.2020
Każdy z nas chciałby mieszkać w pięknych wnętrzach. Jednak piękno może być rozumiane przez różne osoby w zupełnie inny sposób. Jedni wolą styl tradycyjny inni nowoczesny. Są jednak osoby, które fascynuje łączenie różnych rozwiązań. Może to być na przykład kombinacja ponadczasowych materiałów z nowatorskim projektem. Doskonałym materiałem do produkcji mebli jest drewno. Drewno daje właściwie nieskończone możliwości twórcze. Struktura drewna pozwala na tworzenie niepowtarzalnych produktów.
00:01, 22.07.2020
Wystarczy jedna chwila, aby obsiadła nas plaga komarów. Niestety takie ?spotkanie? kończy się zawsze bardzo nieprzyjemnie, bo pogryzienia tych owadów są wyjątkowo bolesne.
08:13, 16.07.2020
W dzisiejszych czasach zakupy przez Internet stały się naszą codziennością. Z powodzeniem nabywamy odzież, obuwie oraz meble. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się również oferta sklepów internetowych sprzedających artykuły do wykonania remontu oraz urządzenia łazienki. Nie powinno to nikogo dziwić. Bez wychodzenia z domu i tracenia czasu, otrzymujemy szeroką ofertę produktów dostępną w jednym miejscu.
00:01, 15.07.2020
Czy wieś to tylko sielankowy krajobraz, czy może wyłącznie ciężka praca? Jak pasję połączyć z opłacalnym biznesem? Kamera portalu KalendarzRolnikow.pl odwiedza gospodarstwa w całej Polsce i pokazuje codzienne życie rolników, ich pracę oraz drogę do sukcesu. Musicie to zobaczyć!
15:12, 13.07.2020
Szukasz sukienki na zbliżającą się uroczystość rodzinną? A może zamierzasz po prostu zaopatrzyć szafę w nowe kreacje na lato? To świetny pomysł! Sukienka jest bowiem kwintesencją kobiecości, tajną bronią, która pokona nawet największego twardziela! Idealnie dobrana sukienka dodaje nam wdzięku i seksapilu, ukrywa mankamenty figury i podkreśla atuty. Nie wiesz, jaką sukienkę wybrać? Koniecznie sprawdź nową kolekcję marki Molton! Znajdziesz coś dla siebie?
08:32, 13.07.2020
Służby drogowe na przykład w Belgii mają ich 250. W Polsce drogowcy posiadają ich znacznie mniej, ale już wiele razy przyczyniły się do tego, że w czasie wypadku nikt na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń. Mowa o poduszkach zderzeniowych montowanych na samochodach biorących udział w pracach remontowych na szosach, trasach szybkiego ruchu i autostradach. Mogą one uratować życie kierowców i pracowników drogowych i są produkowane Polsce przez firmę Tioman.
REKLAMA