Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
15:18, 09.01.2020
Program Polska Bezgotówkowa ma pomóc w zwiększeniu liczby miejsc, w których klienci będą mogli dokonywać płatności bezgotówkowych. Mogą z niego skorzystać firmy, które z różnych powodów wahają się nad wprowadzeniem takich rozliczeń.
11:52, 09.01.2020
Decydując się na zakup nieruchomości wielu z nas staje przed dylematem wyboru mieszkania bądź domu. Decyzja jest łatwa tylko w kilku przypadkach, np. samotnych osób pewnych, że nie chcą zakładać rodziny, albo ludzi, którzy ze względu na pracę dużo podróżują i najważniejsze jest dla nich, by mieć dobry dojazd do konkretnych miejsc w mieście. Oni będą raczej szukać mieszkań. Z kolei ci, którzy całe życie spędzili na wsi, a z powodów zawodowych czy prywatnych sprowadzają się do aglomeracji miejskich, zainteresują domy na przedmieściach - miejsca dużo bardziej przypominające ich dotychczasowe domy.
11:22, 09.01.2020
Jedną z rolą rodzica jest kształtowanie w dziecku dobrych nawyków. Dobrych, czyli takich, które przysłużą się zdrowiu i samopoczuciu naszej pociechy, a także przygotują ją do dorosłego życia i funkcjonowania w społeczeństwie. Jednak aby nasze dziecko w ogóle miało szansę zaistnieć i się rozwijać, musi być zdrowe i mieć siłę do działania. Jeśli nie zadbamy o zdrowie naszych pociech od najmłodszych lat i nie wyrobimy w nich dobrych nawyków, marne są szanse, że będą długo cieszyć się sprawnością i dobrym zdrowiem - problemy przyjdą tym szybciej, im bardziej jako rodzice zaniedbaliśmy tę stronę wychowania naszych dzieci.
08:23, 08.01.2020
Kupno gotowej spółki jest skutecznym sposobem na rozpoczęcie działalności z dnia na dzień. Wybór tej jedynej może być jednak źródłem dylematu. W artykule wyjaśnimy, jak prześwietlić spółkę przed zakupem. Podpowiemy również czym różni się spółka ze stażem od tej bez historii.
00:00, 07.01.2020
Woda, wilgoć, zachlapanie – teraz nie muszą być już groźne dla Twojej podłogi laminowanej. Swiss Krono – renomowany producent paneli podłogowych – wprowadza na rynek kolekcję Symfonia, która zapewnia rozwiązanie, jakiego dotychczas na rynku nie było. To podłogi laminowane w pełni odporne na działanie wody. Znajdziesz je w ofercie sieci Abler – sklep i hurtownię znajdziesz w Płocku.
00:01, 25.12.2019
Niektóre są praktyczne, niektóre osobiste, mogą być zabawne, symboliczne, ale mogą być także... nietrafione. Bożonarodzeniowe podarunki, choć są ważnym elementem ludzkich relacji sprawiają nie lada kłopoty. Jesteś rozczarowany tegorocznymi prezentami? Nic straconego. Jeszcze można to naprawić! Sprawdź, jak to zrobić.
00:01, 24.12.2019
W domu świętego Mikołaja trwają przygotowania do rozwożenia gwiazdkowych prezentów. Wigilia tuż, tuż. Renifery czekają na znak by ciągnąć zaprzęg świętego Mikołaja. Tylko śniegu brak. Czy Mikołajowi uda się dotrzeć nawet tam, gdzie nie ma śniegu?
5
15:19, 23.12.2019
Zakładając spółkę z o.o., wspólnicy mają obowiązek wniesienia kapitału zakładowego. Jego minimalna kwota wynosi obecnie 5000 zł. Czy kapitał może przybierać formę bezgotówkową? Czy wyższy kapitał zakładowy to większa wiarygodność w oczach kontrahentów i partnerów biznesowych? Podpowiadamy.
08:19, 03.12.2019
Przygotowując się na wesele swojej przyjaciółki, siostry, czy brata chcemy wyglądać olśniewająco. Obecnie wybór sukienek jest ogromny, ale jeżeli chcemy wyróżnić się z tłumu, warto poszukać czegoś wyjątkowego. Podpowiadamy, jak odpowiednio ubrać się na wesele.
1
08:14, 03.12.2019
Kariera kierowcy wyścigowego to coś, o czym marzy niejeden amator czterech kółek. Od czego więc zacząć, jeżeli planujemy zająć się ściganiem, nawet choćby amatorskim?
14:49, 29.11.2019
Spadek jest nieodłącznym elementem śmierci kogoś bliskiego, a mimo to, kojarzy nam się zazwyczaj, bardzo pozytywnie. Jednak spadkobierca, może odczuć również negatywne i dość bolesne skutki wynikające z sytuacji, w której się znalazł. Czy wiesz, że zmarły oprócz mieszkania, domu, samochodu, cennych drobiazgów, albo pieniędzy, może również pozostawić Ci w spadku ...długi?
14:48, 28.11.2019
Prowadząc swoją działalność gospodarczą polegającą na wytwarzaniu jakiegoś dobra musimy odpowiednio rozplanować każdy kolejny element jego produkcji, tak, aby przebiegała ona szybko i efektywnie. Z uwagi na to przedsiębiorstwa często dzielą ten proces na kolejne etapy, zatrudniając osoby odpowiedzialne za każdy z nich.
08:32, 25.11.2019
Pokój nastolatka jest miejscem, gdzie się uczy, ale też przyjmuje znajomych i ma swoją prywatną przestrzeń. To nie jest już dziecko, ale dorastający człowiek, dlatego urządzenie wnętrza nie należy do łatwych zadań. Przede wszystkim pod uwagę trzeba wziąć zdanie nastolatka, ale też warto zachować czujność, aby meble i całe wyposażenie spełniały swoją funkcję. Na co warto zwrócić uwagę w pierwszej kolejności?
1
08:19, 25.11.2019
Wybór odpowiedniej nagrody na ważne wydarzenia może przysporzyć organizatorom bólu głowy. Jak sprawić, żeby była ona nie tylko wartościowa, ale stanowiła również pamiątkę? Z pomocą przychodzą odznaki na zamówienie - nasz pomysł na nagrody.
1
11:51, 22.11.2019
Choć niektóre osoby wciąż robią zakupy spontanicznie, to jednak coraz częściej decydujemy się na szczegółową analizę opisu produktu i opinii na jego temat, zanim za niego zapłacimy. To bardzo rozsądne rozwiązanie, gdyż dzięki temu unikamy rozczarowania zakupem. Przedstawiamy kilka powodów, dlaczego powinniśmy dokładnie sprawdzić informacje o wybranym produkcie.
REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone