Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
11:58, 01.04.2020
Obserwując działania i zmiany w przemyśle rafineryjnym widzimy ogromy postęp i poprawę jakości paliwa w naszym kraju. Ogromny wpływ i jednocześnie sukces odgrywają tutaj przeprowadzane, regularne badania jakości paliwa prowadzone przez odpowiednie, wyznaczone do tego służby. Kontrola jakości paliwa jest ważna przede wszystkim dla ochrony silnika, paliwo o niewłaściwych parametrach ma negatywny wpływ na pace silnika, w ostateczności może doprowadzić do awarii. W artykule zaprezentowane zostaną profesjonalne oraz domowe metody weryfikacji jakości paliwa.
4
10:05, 01.04.2020
Podpisanie umowy na dostarczenie internetu do domu to najczęściej zobowiązanie na co najmniej rok, zaś o wiele częściej na 24 lub nawet 36 miesięcy. Nie każdy jednak chce tak długiej umowy. Co, jeśli w międzyczasie pojawi się korzystniejsza oferta lub ktoś postanowi się przeprowadzić? Orange ma na to odpowiedź – oferuje usługę „internet na próbę”. Dzięki temu można przetestować światłowód w swoim domu, cieszyć się pełnią jego możliwości, ale bez konieczności podpisywania długoterminowej umowy. Jak działa to rozwiązanie i czy faktycznie nie ma w nim żadnych zobowiązań?
08:35, 30.03.2020
Na rynku znajduje się wiele ofert pożyczek krótkoterminowych, co świadczy o ich niesłabnącej popularności. Ich promocja powoduje, że wiele osób daje się namówić, ale też często naciągnąć różnego rodzaju firmom, wśród których są nieuczciwi gracze. W związku z tym rodzi się pytanie: jak wybrać dobrą pożyczkę, która nie spowoduje kłopotów w przyszłości?
12:10, 24.03.2020
Rolety wewnętrzne ograniczają dostęp światła do pomieszczenia, wzbogacają jego aranżację, a energooszczędne modele dodatkowo zapobiegają ucieczce ciepła. Na rynku można znaleźć mnóstwo efektownych wzorów, zarówno eleganckich i ponadczasowych, jak i nowoczesnych, o niepowtarzalnym designie. Po wyborze jednego z nich przychodzi czas na montaż. Rolety wewnętrzne na okna dachowe można przymocować samodzielnie, bez pomocy specjalisty. Jak to zrobić? Poniżej garść cennych wskazówek dla niewtajemniczonych.
00:00, 24.03.2020
Na naprawie uszkodzonego płaszcza, butów lub urządzeń elektronicznych, którym przytrafiła się usterka można sporo zaoszczędzić. Zachęca do tego seriws Fixly.pl w ramach akcji “Nie kupuj - naprawiaj!”, pomagając szybko znaleźć odpowiednich specjalistów - złote rączki, stolarzy czy pracownie krawieckie.
13:17, 23.03.2020
Kody promocyjne to bardzo częsty sposób, którym sklepy obdarowują swoich klientów. Ale czym tak naprawdę są kody promocyjne? Jak z nich korzystać, oraz jak je znaleźć?
10:36, 20.03.2020
Niekiedy kandydaci aplikujący na dane stanowisko nie dostają pracy, bo mają za małe kwalifikacje, nie dość dobre wykształcenie lub po prostu nie mają odpowiedniego charakteru. Jednak bywają kandydaci idealnie na dane stanowisko, którzy nie dostają pracy, tylko i wyłącznie przeze swoje własne, nieuzasadnione lęki.
09:33, 20.03.2020
Wraz z nadejściem 11 listopada 2020 roku Polska, na mocy porozumienia ze Stanami Zjednoczonymi, stała się członkiem Programu Ruchu Bezwizowego. Dla jej obywateli oznaczało to, w wielkim skrócie, zniesienie wiz, a zatem głównego elementu stojącego na przeszkodzie większej ich części - czy to ze względów finansowych, czy też za sprawą ilości formalności, do jakich podjęcia byli zmuszeni celem pozyskania własnie wizy. Tak naprawdę jednak nie oznacza to, że do podróży do USA - czy to tej turystycznej, czy też biznesowej - wystarczy sam paszport. Konieczne będzie też skorzystanie z systemu ESTA. Czym on jest i jak zdobyć za jego pośrednictwem autoryzację na podróż? Wyjaśnimy to dokładnie w naszym krótkim poradniku.
09:19, 20.03.2020
LPG jako paliwo w naszym kraju jest czymś naprawdę pożądanym. Wpływ mają na to oczywiście znacznie niższe koszty eksploatacji, które przy dużych przebiegach bez większego problemu zrekompensują z nawiązką kwotę, jaką wydamy na montaż instalacji w naszym pojeździe, a także stopniowe obalanie najpopularniejszych mitów takich jak znaczny spadek mocy silnika. Jednak jak w zasadzie działają dystrybutory LPG? Czy możemy sami tankować gaz do naszego auta i czy jest to bezpieczne?
10:33, 19.03.2020
Oprócz standardowego prowadzenia autobusu, kierowcy mają mnóstwo innych obowiązków. Warto zapoznać się z nimi, nim zdecydujemy się na pracę w tym zawodzie. To bardzo wdzięczny i pożądany zawód cieszący się zaufaniem. Nieliczni wiedzą, jak naprawdę wygląda praca kierowcy autobusu.
REKLAMA
09:16, 19.03.2020
Nagłe wydatki potrafią zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie. Dlatego tak wielu Polaków korzysta z zewnętrznych form finansowania oferowanych m.in. przez firmy pozabankowe. Decyzja o zaciągnięciu pożyczki powinna być jednak przemyślana – sprawdź, kiedy szczególnie warto pomyśleć o tego typu pomocy.
14:52, 18.03.2020
W dzisiejszych czasach chęć bycia fit jest naprawdę ogromna. Ludzie coraz większą wagę przywiązują do tego, jak wygląda ich ciało, jak wiele daje aktywność, jak bardzo właściwa dieta może wpłynąć na ogólne samopoczucie i nastawienie. Na siłowniach znajdziemy coraz większą grupę osób, a zajęcia grupowe wypełnione są po brzegi zainteresowanymi uczestnikami. Niestety, ale wielu jest też takich ludzi, którzy najzwyczajniej w świecie boją się siłowni i wstydzą się tam samemu pójść. W takich przypadkach trener personalny jest idealną osobą, by w świat siłowni takiego klienta wprowadzić i by pomóc by zawalczyć o siebie w pełni.
09:50, 18.03.2020
Amazon to 48 razy większy rynek niż cały polski rynek e-commerce. Ta statystyka doskonale obrazuje potęgę światowego giganta. Jakiś czas temu w polskich mediach zawrzało od informacji, że Amazon otworzy dedykowaną polskiemu rynkowi platformę zakupową. Mimo tego, że to jeszcze niepotwierdzone oficjalnie wiadomości, warto już dziś rozeznać się w możliwościach, jakie oferuje ten gigant.
19:25, 17.03.2020
Gdy zakładamy firmę bądź istniejemy już na rynku dłuższy czas warto zastanowić się nad reklamą, która pomoże nam przyciągnąć klientów. Sposobów i pomysłów na reklamę jest mnóstwo. Jednak tutaj skupimy się na różnego rodzaju gadżetach reklamujących firmę. W dobie Internetu wachlarz możliwości jest ogromny. Sklepy prześcigają się z coraz to lepszymi, nowszymi ofertami dla firm, chcących zainwestować w gadżety reklamowe.
11:46, 06.03.2020
Agencje pracy tymczasowej to instytucje, które z dużym powodzeniem działają na rynku od wielu już lat. Są to takie formy działalności, z których korzysta bardzo duży odsetek klientów. Z jednej strony są to ludzie, którzy poszukują pracy tymczasowej, z drugiej kolei strony to właściciele firm, którzy w szybki i sprawny sposób chcą znaleźć pracowników. Jak działają agencje? Jak wygląda zatrudnienie u nich? Jaki jest zakres ich obowiązków?
REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone