Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
09:09, 22.05.2019
Smartfony zdominowały nasze codzienne życie. Mimo, że często uważa się je za urządzenia kradnące czas, zastępują nam poranną prasę, kontakt ze znajomymi i narzędzie pracy. Nic więc dziwnego, że za ich pomocą można sterować wygodnie domowym oświetleniem, AGD oraz ogrzewaniem. Wystarczy smartfon z dostępem do internetu oraz dedykowana aplikacja, by wygodnie zaplanować i nadzorować pracę domu. Jednym z zaawansowanych rozwiązań jest system SUPLA, wdrażany wraz z urządzeniami firmy Zamel.
08:07, 20.05.2019
W momencie znalezienia kupca problemy ze sprzedażą auta wcale się nie kończą. Wyjaśniamy, jakich formalności musisz dopełnić, by uniknąć niemiłych niespodzianek.
12:08, 18.05.2019
Wyjazd. Wypoczynek. Relaks. Zabawa. Te słowa występują często koło siebie w rozmowach na temat tego, jak planujemy spędzić wakacje. Jest to zrozumiałe, przecież po kilku miesiącach ciężkiej pracy należy nam się nagroda. Zazwyczaj dokładnie przygotowujemy plan urlopu, by nie zmarnować jednej z niewielu okazji w ciągu roku do tego, by zaszaleć i zregenerować siły na następne miesiące codziennej rutyny i obowiązków. Uwzględniamy w nim wszystko, a przynajmniej tak nam się wydaje. Często zapominamy o, wydawałoby się, podstawie – ubezpieczeniu na wyjazd Colonnade. Na wakacjach nie trudno o wypadek, a koszty leczenia i następstwa nieszcześliwych wypadków potrafią zruinować całe życie. Niestety zdarza się, że w pierwszej kolejności bierzemy pod uwagę to, czym, z czym, z kim, kiedy i dokąd pojedziemy. Myślimy też o tym, co będziemy robić na miejscu. Które miejsca zobaczymy prędzej, które później, którym nie poświęcimy czasu w ogóle. Oczyma wyobraźni wędrujemy już po miejscach, które w wolnych chwilach podziwiamy na zdjęciach zamieszczonych w internecie. Są przepiękne, a już niedługo i my będziemy mogli nacieszyć się magią przedstawionych na nich miejsc! Kiedy po długim czasie intensywnych przygotowań wybija godzina wyjazdu, wiemy, że pomyśleliśmy o wszystkim. Niestety często jesteśmy w błędzie, o czym przekonać możemy się, gdy będzie za późno. Bardzo ważnym elementem, który prawdopodobnie pominęliśmy podczas procesu przygotowań do podróży jest Colonnade - ubezpieczenie na wyjazd.
00:00, 16.05.2019
Rozmowa z kandydatką do Europarlamentu, Panią Barbarą Husiew, wiceprezesem zarządu Stowarzyszenia „Stop Bankowemu Bezprawiu” o niskiej wiarygodności obecnej klasy politycznej, historii legalizacji lichwy w Polsce oraz o pracy na rzecz Stowarzyszenia.
2
09:45, 15.05.2019
Znudził Ci się Twój dotychczasowy taras, szukasz inspiracji na ciekawe zmiany, ale nie chcesz inwestować fortuny. Zajrzyj na naszego bloga, aby poznać ciekawe propozycje na metamorfozę tarasu, małym kosztem. Inspiracje na letni taras to zbiór pomysłowych sposobów, na łatwą i ekonomiczna odmianę tarasu na nowy sezon. Uwzględniając potrzeby w czasie wakacyjnego wypoczynku, stworzysz miejsce ładne i funkcjonalne.
08:25, 15.05.2019
Zastanawiasz się, jaka yerba mate najmocniej zadziała na twój poziom energii? Która sprawi, że "wyfruniesz" do świata, będziesz działać efektywnie, skoncentrowany na celu i pełen jasnej, klarownej głowy? A przy okazji, mieć ciało witalne, wzmocnione i odżywione kompleksem mikroelementów oraz wysokiej jakości związkami czynnymi! A takie ma tylko yerba mate z ekologicznych plantacji! Prezentujemy Yerba Mate El Pajaro, jedną z najmocniejszych i najzdrowszych yerba mate na rynku!
08:08, 14.05.2019
Wszelka działalność człowieka ma wpływ na jego środowisko – zarówno innych ludzi, jak i przyrodę. Nikt nie funkcjonuje w próżni, nawet przedsiębiorcy, których podstawowym celem jest zarobek. Jednak bezwzględne dochodzenie do zysków ma raczej negatywny odbiór przez otoczenie. Stąd też coraz większa wrażliwość przedsiębiorców na świat, jaki ich otacza – nawet, jeśli ich działalność nie jest wprost szkodliwa.
08:43, 13.05.2019
Ceny samochodów w ogłoszeniach są bardzo zróżnicowane. Przykładowo auta luksusowe wyprodukowane w tym samym roku i mające bardzo zbliżone wyposażenie może dzielić nawet kilkanaście tysięcy złotych różnicy. Co za czynniki mają wpływ na takie dysproporcje? I jaka jest w takim przypadku rzeczywista wartość konkretnego pojazdu?
00:00, 09.05.2019
Rozmowa z kandydatką do Europarlamentu, Panią Barbarą Husiew, wiceprezesem zarządu Stowarzyszenia „Stop Bankowemu Bezprawiu”, o jej przygodzie z polityką oraz o naszych polskich problemach z nadmiernym zadłużeniem.
10:52, 08.05.2019
Zdrowie stanowi nasz największy skarb. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości i nawet najzagorzalsi fani szalonej zabawy powinni o tym pamiętać. Niezależnie od tego, jak wielkie majątki zgromadzimy, to właśnie tylko dzięki zdrowiu będziemy mogli się nimi cieszyć. Bez niego nasze życie usycha, a wraz z nim wszystko to, czego dokonaliśmy i o czym marzyliśmy. Nie bez powodu przysłowie o zdrowym duchu zamieszkującym zdrowie ciało jest tak popularne i chętnie cytowane, jest w nim w końcu sporo racji. Trzeba o nie dbać i chronić je za wszelką cenę. W życiu codziennym troska o stan naszego zdrowia powinna przejawiać się na każdej płaszczyźnie. Na przykład dobierając odpowiednie składniki diety w kuchni, dbając o ergonomię wykonując czynności w domu i pracy, czy też wykonując regularnie badania okresowe. Naturalnym powinno być zatem również rozpoczynanie przygotowań do wyjazdu od zapoznania się z ofertą Colonnade - ubezpieczenie kosztów leczenia, które w swym zakresie ochronnym gwarantuje pokrycie kosztów leczenia nawet do dwustu tysięcy euro. Dla nas jest to olbrzymia suma i można by pomyśleć, że w życiu nie będziemy w stanie jej wykorzystać, jednakże koszty leczenia za granicą są na tyle wysokie, że to kwota w sam raz.
REKLAMA
1
08:07, 07.05.2019
Każdy kierowca jest zobowiązany do wykupu obowiązkowego ubezpieczenia OC. Niektórzy jednak starają się obejść to prawo, szczególnie gdy posiadają wiekowe, rzadko używane auto. To błąd, zwłaszcza że w 2019 roku wzrosły kary za brak OC!
08:03, 07.05.2019
Żyjemy w czasach, gdzie trudno wyobrazić sobie naukę bez użycia komputera. Dotyczy to zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Idealnym rozwiązaniem dla instytucji edukacyjnych będzie zakup pakietów Microsoft Office dla szkół.
15:30, 06.05.2019
Tak jest ten świat skonstruowany, że panowie nie lubią rozmawiać o swoich problemach, szczególnie wtedy gdy dotyczą one ich męskości. Z założenia presja społeczna jest taka, że zawsze powinni dawać radę, a także zapewniać satysfakcję. Dlatego panowie nawet nie lubią mówić, że coś nie działa, jak powinno, tym bardziej nie mają ochoty konsultować się ze specjalistami. A to generuje kolejne sytuacje stresujące. Szacuje się bowiem, że około 80% mężczyzn po czterdziestce ma problem z potencją, a tylko niewielka część z nich jest pod opieką lekarzy bądź terapeutów. Niektórzy natomiast sięgają po środki na potencję bez recepty, które w wielu wypadkach potrafią naprawdę pomóc.
08:08, 30.04.2019
Dobre, niezakłócone działanie firmy to wiele różnych czynników, wśród których najważniejsze są zdecydowanie te ludzkie. Nie da się bowiem funkcjonować bez innych ludzi: pracowników, współpracowników czy partnerów biznesowych. Istotne są jednak też te, które wydają się oczywiste, czyli sprzęty jak komputery, urządzenia wielofunkcyjne czy drukarki. Sprawdźmy wszystkie najważniejsze!
15:16, 26.04.2019
Polacy lubią nowości architektoniczne w wystrojach wnętrz. Świadczy o tym popularność nowoczesnych rozwiązań aranżacyjnych i nieustanne podążanie za dekoracyjną modą. W ostatnich miesiącach w czołówce trendów łazienkowych królują lustra, jednak nie byle jakie. W przeciwieństwie od tradycyjnych, te wyposażone są w system oświetlenia LED i... całą masę elektronicznych gadżetów.
REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone