Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
13:40, 21.01.2019
Oświadczyny przyjęte, wstępny termin ślubu ustalony? W takim razie teraz zaczynają się prawdziwe organizacyjne schody. Pierwszym do pokonania jest znalezienie odpowiedniej sali, w której odbędzie się uroczystość weselna.
13:03, 21.01.2019
Przełom roku to czas, gdy wiele osób rozgląda się za zakupem nowego kalendarza. Pomimo rozwoju techniki wciąż cieszy on się niezmienną popularnością. Jaka jest jego historia i jak wybrać odpowiedni model?
1
08:25, 21.01.2019
W przeważającej części Europy szybkie pożyczki online stają się nowym standardem dla konsumentów nowej generacji. W dzisiejszych czasach, konsumenci po prostu nie są skłonni czekać dni, a nawet tygodni, aby otrzymać pieniądze, których potrzebują już teraz. Kiedy liczy się czas, a długie oczekiwanie jest niemożliwe, to szybka pożyczka online może być najlepszym wyjściem.
2
16:37, 18.01.2019
PKN ORLEN zdecydował o ograniczeniu emisji do atmosfery i zmodernizował jedną oraz wybudował w 2018 roku nową instalację VRU, które pozwalają Koncernowi na hermetyczny nalew produktów klasy I i II*. W Zakładzie Produkcyjnym w Płocku na Terminalu Kolejowym dzięki tym inwestycjom PKN ORLEN uzyskał 100-krotnie niższe parametry emisji, niż te dopuszczalne przepisami. Cykliczne pomiary wykazują, że na obu instalacjach VRU (zmodernizowanej w 2017 roku Instalacji VRU5 i wybudowanej oraz oddanej do użytku w czerwcu 2018 r. nowej instalacji odzysku oparów VRU3 zastępująca wysłużoną ponad 20-letnią jednostkę) nastąpiła ponad 99-procentowa redukcja stężenia benzenu i NMLZO. Instalacje te zapewniają spełnienie dopuszczalnych norm emisji do środowiska, ujętych w Pozwoleniu Zintegrowanym dla całego Zakładu.
1
08:33, 18.01.2019
Nowoczesna, przyciągająca uwagę stylistyka mebli tapicerowanych sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na urządzenie swojego pokoju dziennego w ten właśnie sposób. Jak wybrać fotel, by perfekcyjnie zgrywał się z wnętrzem i zapewniał maksimum komfortu? Podpowiadamy, jakie rozwiązania cieszą się największą popularnością.
08:29, 18.01.2019
Odpowiedzialny za liczne procesy fizjologiczne i funkcje, w tym należytą prace tarczycy, a także dobrą odporność. Pozwala stworzyć barierę ochronną osłaniającą przed nowotworami, redukując prawdopodobieństwo ich wystąpienia. Przyczynia się do zwalczania szkodliwych wolnych rodników. Selen – jeden z nadrzędnych składników zdrowego organizmu.
08:26, 18.01.2019
Im lepsza nazwa strony www, tym większe prawdopodobieństwo, że zapadnie ona w pamięć internautów, a tym samym przyniesie serwisowi zadowalające efekty. Pytanie, które jednakże z pewnością się nasuwa brzmi- „jaki powinien być optymalny adres?”, „czym kierować się podczas wyboru idealnej domeny?”. O tym wszystkim dowiesz się, czytając nasz niniejszy poradnik stworzony z myślą o tych, którzy wkrótce staną przed koniecznością założenia swej pierwszej wirtualnej wizytówki.
08:22, 18.01.2019
Nie występujący w organizmie sam z siebie. Konieczny do dostarczenia wraz z codzienną dietą. Jeden z najważniejszych aminokwasów, którego zaleca się zdrową suplementację certyfikowanymi preparatami jak przykładowo specyfiki marki Swanson – tryptofan, o którego tutaj chodzi to kluczowy składnik wpływający m.in. na należytą pracę układu pokarmowego.
09:14, 16.01.2019
Kiedy w kwietniu 2017 roku weszła w życie nowelizacja Ustawy Hazardowej, w końcu stało się, które podmioty bukmacherskie są legalne w Polsce. Po uściśleniu przez prawo jakie podmioty mogą otrzymać koncesję na internetowe zakłady bukmacherskie, z polskiego rynku zakładów wzajemnych wycofało się wiele firm, stało się także jasne i 100% pewne, że nielegalny w Polsce jest choćby bet-at-home. Dzięki temu szansę otrzymali polscy bukmacherzy, a będąc precyzyjniejszym posiadający polską licencję, którzy postanowili ubiegać się o status legalnego podmiotu bukmacherskiego, zgadzając się na spełnienie wszystkich wymogów polskiego ustawodawcy.
08:12, 14.01.2019
Klienci decydujący się na skorzystanie z usług przewoźników mają ogromny wybór - mogą skorzystać z oferty Poczty Polskiej lub licznych firm kurierskich, takich jak UPS, DHL, DPD i wielu innych. Który sposób wysyłki jest najlepszy? Podpowiadamy!
REKLAMA
08:42, 11.01.2019
Prowadząc dowolną działalność, przedsiębiorcy muszą przewidzieć jakie formy płatności będą preferować klienci. Wprowadzając udogodnienia w tym elemencie sprzedaży, można zwiększyć przychody oraz poziom zadowolenia klienta.
08:36, 11.01.2019
O automatyzacji produkcji wiele się mówi oraz pisze w kręgach z nią związanych. Niektórzy zauważają jej złe skutki związane ze zwiększającym się bezrobociem (na co jednoznacznych dowodów jednak nie ma), inni wolą skupiać się na zaletach robotyzacji zarówno w kontekście firm stosujących takie rozwiązania, jak i w kontekście całej gospodarki kraju. W dzisiejszym artykule spróbujemy przybliżyć zalety automatyzacji produkcji dla firmy przemysłowej.
08:31, 11.01.2019
Podróżowanie to wspaniała pasja i zwykle cała masa przygód. O ile większość z nich jest raczej przyjemna, o tyle zdarzają się też takie, które potem trudno wspominać z rozrzewnieniem. Niestety – tak na bliskich, jak i dalekich wycieczkach mogą nam się przytrafić sytuacje, których nie sposób opanować na własną rękę. Odpowiedzialny podróżnik to ubezpieczony podróżnik.
15:57, 10.01.2019
W polskim systemie antydopingowym instytucje mające na celu walczyć ze zjawiskiem dopingu to Zakład Badań Antydopingowych, polskie związki sportowe oraz Komisja do Zwalczania Dopingu w Sporcie.
08:13, 08.01.2019
Chociaż w Polsce nie ma zaleceń do przeprowadzania badań przesiewowych w kierunku dysplazji stawów biodrowych, warto wykonać USG bioderek. Jest to dość istotne badanie, dzięki któremu można uniknąć nieprawidłowości i zapewnić tym samym właściwy rozwój niemowlaka. Sprawdź, kiedy najlepiej przeprowadzić USG.
REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone