Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
08:36, 21.11.2018
Diody elektroluminesencyjne szturmem podbijają rynek oświetleniowy. Zyskują funkcjonalnością i stosunkiem jakość – cena. Potrafią pracować w jednakowym trybie przez cały czas użytkowania i dają światło w szerokim spektrum kelwinów: od promieniowania ciepłego (w stylu zachodzącego słońca) przez bliskie światłu dziennemu, do zimnego (w stylu bezchmurnego nieba w letni dzień). Na rynku pojawiły się teraz także w nieco innej wersji – zwane OLED. Jest to innowacja, która daje jeszcze więcej możliwości w aranżacjach energooszczędnego i nowoczesnego oświetlenia.
08:21, 21.11.2018
Fotografowanie jest coraz popularniejszym hobby. Z czasem staje się pasją i sposobem na życie. Jednak, aby się rozwijać w tym, co się robi, trzeba kupować coraz lepszy sprzęt. I tu dla wielu osób pojawiają się schody, gdyż profesjonalny sprzęt potrafi kosztować naprawdę bardzo dużo, często są to kwoty sięgające kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu tysięcy, jeżeli zależy nam na najlepszych aparatach i akcesoriach do nich.
08:42, 20.11.2018
Współczesny marketing oferuje wiele narzędzi, którymi można przyciągać uwagę klientów, zachęcać ich do podejmowania określonych działań, utrwalać w ich pamięci obraz marki. Wszystkie te narzędzia są oczywiście bardzo cenne i skuteczne, natomiast czasami bardziej bezpośrednie metody kontaktu z klientem okazują się skuteczniejsze. Dlaczego?
14:08, 16.11.2018
Kalendarze to przydatny gadżet w życiu ucznia, studenta, czy pracownika. Postępujący rozwój technologiczny nie wpłynął na spadek ich popularności, efektem czego jest szeroki asortyment sklepów stacjonarnych i internetowych.
09:19, 16.11.2018
Tempo wzrostu dzieci zależy od wielu czynników, dlatego przebiega on indywidualnie. Możesz jednak ocenić prawidłowość rozwoju malucha bez konieczności porównywania go do rówieśników – pomogą Ci w tym siatki centylowe. Dowiedz się, jak odczytywać z nich informacje.
12:01, 08.11.2018
Na regularnej grze u bukmachera niektórzy gracze potrafią zarabiać duże pieniądze, gdy jednocześnie inni przez cały czas przegrywają. Od czego więc to zależy i czy można w jakiś sposób poprawić swoje szanse na zwycięstwo?
13:31, 07.11.2018
Kompletując wyposażenie na stok, skupiamy się przede wszystkim na nartach, butach i kombinezonie. Bardzo często pomijamy kwestię bielizny, która jednak pełni bardzo ważną funkcję – w odniesieniu zarówno do komfortu, jak i naszego bezpieczeństwa. Jest to bowiem pierwsza warstwa ubrania, która w sposób bezpośredni oddziałuje na skórę, a także odpowiada za jej ochronę podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Wszystko to sprawia, że nie powinniśmy decydować się na produkty przypadkowe, niesprawdzone lub po prostu słabej jakości.
13:26, 07.11.2018
Pomimo upływu lat styl skandynawski wciąż dominuje w nowoczesnych, polskich domach. Jego minimalizm, prostota i elegancja to trzy główne, najbardziej cenione elementy. Ten styl doskonale sprawdzi się przede wszystkim w jadalni, gdzie umiar i dominacja jasnych kolorów są szczególnie pożądane.
09:18, 05.11.2018
Internetowe translatory czy darmowe słowniki to narzędzia, z których korzystamy na co dzień. Jeśli sądzisz, że są one w stanie zastąpić profesjonalnego tłumacza, to jesteś w dużym błędzie. Kiedy więc skorzystać z pomocy biura tłumaczeń?
11:24, 31.10.2018
Awaria zamka to problem, który może pokrzyżować nasze plany. Chociaż niektóre rzeczy możemy naprawić sami, to jednak w pewnych przypadkach nieoceniona będzie pomoc ślusarza.
1
08:38, 26.10.2018
Jedno z największych dobrodziejstw dzisiejszych czasów. Ratunek w kryzysowych sytuacjach. Najlepsze rozwiązanie w przypadku nagłego braku energii elektrycznej. O czym mowa? Powerbank! To dzięki niemu rozładowana bateria w telefonie nie będzie dla Ciebie żadnym problemem, a Ty podłączysz się do zasilania niezależnie od pory i miejsca, w którym się znajdujesz. Na rynku dostępnych jest jednak wiele różnych urządzeń. Jak wybrać odpowiedni powerbank do smartfona? Kilka prostych wskazówek pomoże w podjęciu decyzji.
08:32, 26.10.2018
CarVertical - strona która bazuje przede wszystkim na numerze VIN. Numer VIN to krótko mówiąc numer nadwozia lub jak ktoś woli karoserii. Gdzie go znaleść ? Na carVerical jest świetnie opisana lokalizacja wraz ze zdjęciami.
08:18, 26.10.2018
O odżywkach białkowych mówi się przede wszystkim w kontekście budowania masy mięśniowej. Rzeczywiście, w tej materii spisują się znakomicie, wspierając kształtowanie beztłuszczowej muskulatury. Często zapominamy jednak o tym, że odżywki białkowe pomagają też w odchudzaniu. Przykład? Allnutrition Whey Protein – suplement, który warto uwzględnić w codziennej diecie zorientowanej na redukcję tkanki tłuszczowej.
08:12, 26.10.2018
Kanabinole, spośród których najpopularniejsza jest marihuana, to najczęściej zażywane na świecie nielegalne środki psychoaktywne. Marihuana (THC, ganja, zioło) ma potężne grono zwolenników, którzy podkreślają jej słaby potencjał uzależniający i kilka pozytywnych właściwości, jak poprawianie nastroju albo łagodzenie bólu. Fakt, marihuana działa słabiej niż wiele innych narkotyków, jednak to nie oznacza, że jest bezpieczna. Palenie marihuany może skutkować problemami psychicznymi i negatywnie wpływać na ogólne zdrowie.
08:08, 26.10.2018
Mając zadłużenie, powinniśmy skupić się na jego spłacie, a nie na zaciąganiu kolejnych zobowiązań. Tak mówi teoria, jednak w praktyce osobom spłacającym długi trudno jest związać koniec z końcem i od czasu do czasu potrzebują zastrzyku dodatkowej gotówki. Właśnie dla nich powstały nawet specjalne produkty kredytowe tzw. pożyczki dla zadłużonych. Czy korzystanie z nich jest jednak rozsądne i bezpieczne?
REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone