Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
08:25, 16.07.2019
Znajomość przepisów prawa pracy jest niezbędna na różnorodnych stanowiskach związanych z prowadzeniem kadr i płac w małych i średnich przedsiębiorstwach. Przyswojenie tej wiedzy nie musi być samodzielną ciężką przeprawą przez kruczki prawne i studia przypadków. Dzięki doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze firmy oferujące kursy kadrowo-płacowe mogą zagwarantować przyswojenie tej cennej wiedzy w sprawny i, przede wszystkim, trwały sposób.
09:02, 15.07.2019
Dzieci uwielbiają kocie postacie, dlatego nie dziwi fakt, że co jakiś czas pojawiają się gadżety i zabawki z ich wizerunkiem. W sieci można zaobserwować wiele kocich fenomenów. Jednym z nich jest kot Pusheen, który podbił serca nie tylko dzieci, ale i użytkowników portali społecznościowych. Skąd się wziął kot Pusheen i jakie zabawki lub gadżety dla dzieci można znaleźć z jego podobizną?
08:23, 04.07.2019
U wielu osób występują problemy skórne. Trądzik bywa bolączką nie tylko nastolatków, ale i dorosłych. W wielu chorobach skóry ważne jest zwalczanie bakterii oraz stymulacja regeneracji naskórka. Jak colostrum pomaga na trądzik i inne schorzenia?
08:19, 04.07.2019
Dysponujesz kapitałem i myślisz co z nim zrobić? Zastanawiasz się, jak pomnożyć środki - a jednocześnie nie zawsze masz czas, aby pilotować swoje inwestycje? Masz dosyć lokaty bankowych, kont oszczędnościowych i obligacji skarbowych?
08:16, 01.07.2019
Policjantki patrolują drogi, wystawiają mandaty i pełnią jednakowe funkcję, jak ich męskie odpowiedniki. Ostatnie statystyki pokazują, że 20% funkcjonariuszy Policji to kobiety.
11:53, 28.06.2019
Już niedługo w swoich firmach będą musieli wdrożyć Pracownicze Plany Kapitałowe najwięksi przedsiębiorcy zatrudniający minimum 250 pracowników. Dla nich to już ostatnie chwile, aby przygotować się do uruchomienia PPK. Program nakłada nowe obowiązki na pracodawcę. To na nim spoczywa zadanie znalezienia instytucji zarządzającej, podpisania umów i poinformowanie pracowników o zmianach związanych z PPK.
15:46, 27.06.2019
W wielu domach kominek to sposób na dogrzewanie przestrzeni. Zazwyczaj jest on umieszczany w salonie, skąd ciepło rozchodzi się także na inne pomieszczenia. Na rynku są różnego rodzaju kominki. Wolnostojące, w zabudowie czy też elektryczne. Niektóre z nich już w niczym nie przypominają tych, które jeszcze kilkadziesiąt lat temu dość często wykorzystywane były w domach, choć pojawia się wiele stylizowanych na tamte czasy. Można jednak zainwestować także w bardzo nowoczesne, można rzecz modernistyczne wersje. Każdy jest zatem w stanie znaleźć taki produkt, który będzie pasował do jego pomieszczenia.
08:06, 18.06.2019
Wszystkie produkty przeznaczone do sprzedaży potrzebują reklamy. Firma shotart.pl z Warszawy wie, jak profesjonalnie wypromować dowolny towar. Jedną z możliwości są choćby fotografie packshot. Mogą one znacznie zwiększyć zysk, ponieważ obraz potrafi dziś sprzedać wszystko. I tę zasadę zna od lat firma shotart.pl zajmująca się między innymi profesjonalną fotografią marketingowo-biznesową.
10:35, 17.06.2019
Do lata zostało niewiele ponad dwa miesiące. To ostatni dzwonek, by podjąć walkę o „summer body”! Profesjonalne i regularne treningi pozwolą nam na zrzucenie kilku nadprogramowych kilogramów, wysmuklenie sylwetki oraz zwiększenie masy mięśniowej. Gdzie ćwiczyć? Activeline wprowadza właśnie na polski rynek profesjonale siłownie zewnętrzne ze zmiennym obciążeniem. W przeciwieństwie do popularnych, rekreacyjnych siłowni plenerowych - tutaj naprawdę poleje się pot, a specjalna aplikacja z trenerem personalnym ułatwi poprawne wykonywanie kolejnych ćwiczeń również osobom początkującym. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych siłowni w budynkach! Gotowi podjąć wyzwanie?
10:30, 17.06.2019
Właściwie dobrany lubkrykant pozwala znakomicie osłonić miejsca intymne przed zbytnim tarciem w trakcie odbywania stosunku płciowego. To bardzo dobry kosmetyk zwłaszcza dla pań, ale równie chętnie żele tego rodzaju wybierane są przez mężczyzn. W zależności od preferencji, klienci sklepów z gadżetami erotycznymi typu Venus.net.pl, mogą nabyć produkty typowo nawilżające, smakowe, zapachowe, zwiększające doznania, a nawet ułatwiające zachodzenie w ciążę.
REKLAMA
11:43, 13.06.2019
Dieta pudełkowa to rozwiązanie, które ze świata celebrytów przeniosło się do domów, małych firm, a także na uczelnie. Obecnie firmy oferujące usługi cateringowe wychodzą poza wielkie aglomeracje i coraz chętniej otwierają swoje filie w mniejszych miejscowościach. Właśnie dlatego postanowiliśmy przyjrzeć się temu zagadnieniu.
12:31, 07.06.2019
Zawód cukiernika jest dość wymagający i powinny go wykonywać osoby, dla których produkcja ciast i innych słodyczy jest prawdziwą przyjemnością. Warto zdecydować się na tę posadę, zastanawiając się, jaka specjalność cukiernicza byłaby najlepszym wyborem.
12:29, 07.06.2019
Wiele osób zadaje sobie to pytanie w dzisiejszych czasach, gdyż często słyszy się, że i tak po studiach nie znajduje się pracy, a wszędzie liczą się tylko znajomości. Przede wszystkim studia wyższe i uczelnie dają możliwości, ale nie zagwarantują pracy. To zależy od nas, studia mają przekazać wiedzę, która nam pomoże w przyszłości. I zawsze warto je podjąć z kilku prostych powodów.
12:27, 07.06.2019
Znalezienie idealnej pracy wydaje się dzisiaj niezbyt skomplikowane. Pojawia się więc pytania, co sprawia, że pracodawcy nie chcą nas zapraszać na rozmowy kwalifikacyjne lub nigdy nie oddzwaniają?
1
12:25, 07.06.2019
Zawód taksówkarza wciąż może być bardzo opłacalną profesją, szczególnie jeśli kierowca posiada wiele stałych zleceń. Pomimo znacznej konkurencji na rynku wciąż wiele osób interesuje się pracą jako kierowca taksówki.
REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone