REKLAMA

REKLAMA
08:30, 19.01.2018
W dzisiejszych czasach jedynymi naszymi źródłami w poszukiwaniu pożyczek jest internet, radio, telewizja, forum. A także droga pantoflowa, czyli informacje uzyskane od naszych przyjaciół. Lub niekiedy poprzez ulotki rozdawane na mieście. Ta pierwsza metoda sprawdza się najlepiej. Ponieważ aby wyszukać odpowiednią pożyczkę możemy to zrobić w ciepłym mieszkanku. Nie musimy przede wszystkim wychodzić z domu i stać żmudnie w kolejkach.
11:17, 15.01.2018
Mnóstwo osób odwiedziło nową cukiernię i kawiarnię z kącikiem dla dzieci, która powstała na Podolszycach Południe. Ciuciubabka jest kameralna, bardzo klimatyczna i pachnie w niej kawą i ciastem.
13:04, 11.01.2018
Przed uczniami płockich szkół kilka ostatnich dni nauki, a potem zaczną się ferie zimowe. Atrium Mosty przygotowało ofertę dla najmłodszych płocczan.
09:20, 10.01.2018
Na pewien czas sypialnie zniknęły z naszych mieszkań. Spało się na wersalkach w pokoju stołowym, urządzało dom meblościankami, kupowało ławy zamiast stołów i rezygnowało się z wielu tradycyjnych rozwiązań. Z czasem jednak zatęskniliśmy za tradycyjnymi sypialniami, w których wygodne łóżka oferują komfortowy i zdrowy sen, czy też za jadalniami, w których możemy wspólnie usiąść za stołem i wygodnie zjeść posiłek. Ważny stał się dla nas komfort i możliwość regeneracji, które mogą zapewnić tylko wygodne łóżka i inne meble.
15:51, 08.01.2018
Wszyscy pracownicy zatrudnieni na podstawie umowy o pracę i większość zleceniobiorców – to grupy podlegające ubezpieczeniom społecznym: emerytalnemu, rentowemu, chorobowemu i wypadkowemu. W przypadku zleceniobiorców ubezpieczenie chorobowe jest dobrowolne. Łączny wymiar składek stanowi nieco ponad 20% wynagrodzenia brutto.
15:49, 08.01.2018
Wynagrodzenia z tytułu umów-zleceń najczęściej są ozusowane, co oznacza, że pomniejsza się je o składki na ubezpieczenia: emerytalne, rentowe, chorobowe i zdrowotne. Dodatkowo pracodawca opłaca również składkę wypadkową. Odlicza się od nich również zaliczkę na podatek dochodowy. Należności z tytułu umów o dzieło najczęściej nie są oskładkowane, ale podlegają opodatkowaniu.
14:11, 08.01.2018
Jesteś tym, co jesz – wszyscy znamy to stare powiedzenie, które jest ciągle aktualne. Kiedy dostarczamy swojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, on odwdzięcza się nam prawidłowym funkcjonowaniem.
09:32, 03.01.2018
Koniec funkcjonowania samochodu jest niezwykle trudny dla każdego kierowcy oraz wieloletniego właściciela auta. Bywało, że osoby, które były zmuszone do zezłomowania auta, płakały, widząc co się z nimi dzieje. W takich chwilach również wielu właścicieli zastanawia się nad tym, czy podjęło słuszną decyzję. Czy nie za wcześnie zdecydowali się na ten krok? Niestety, nie budzi żadnych wątpliwości fakt, że jest to zawsze ciężka i skomplikowana decyzja. W dodatku wymaga ona odpowiedniego przemyślenia, czy rzeczywiście już czas na zakończenie życia konkretnego samochodu. Może jeszcze da się go chociaż częściowo naprawić?
08:31, 03.01.2018
Z biegiem lat rekreacyjne pływanie po morzach i jeziorach kusi coraz więcej osób. Ciekawsze i bardziej przystępne stają się również same rejsy. Przybywa organizatorów, którzy walcząc o klientów, starają się zapewnić im jak najlepsze warunki wypoczynku oraz możliwie najwięcej atrakcji. Rejsy to bardzo ciekawy, pouczający oraz relaksujący sposób spędzania wakacji.
18:38, 02.01.2018
Z roku na rok poziom zanieczyszczenia powietrza na świecie rośnie. Przyczynia się do tego głównie działalność ludzka, a więc spaliny samochodowe, ogrzewanie domów oraz przemysł. Nie każdy jednak wie, że rodzaje zanieczyszczeń powietrza to nie tylko zanieczyszczenia sztuczne, ale także zjawiska naturalne, które są niezależne od człowieka i jego działań. Jakie rodzaje zanieczyszczeń powietrza wyróżniamy i w jaki sposób każdy z nas może wpłynąć na poprawę jego jakości?
REKLAMA
14:42, 21.12.2017
Na koniec roku samochody zawsze można kupić z atrakcyjnym rabatem. Nowego Volkswagena Polo można kupić już nawet za niespełna 45 tys. złotych!
14:30, 21.12.2017
Oklepanych i nietrafionych prezentów jest mnóstwo. Warto czasami wyjść poza schemat i ufundować najbliższej osobie zabieg medycyny estetycznej. W święta można liczyć na specjalne rabaty.
1
14:06, 21.12.2017
Każdego roku na jesieni, zaczynam myśleć o kiełkach. Zawsze towarzyszą mi one do późnej jesieni. Wczoraj nastawiłam pierwsze kiełki w tym roku. Dziś rano wrzuciłam nawet ich zdjęcie na portal społecznościowy. Warto jest promować zdrowe odżywianie. Opowiem wam, jak można wyhodować kiełki w domu krok po kroku.
08:45, 18.12.2017
Proces rozbudowy masy mięśniowej można określić mianem wymagającego zadania. Wszak, aby doszło do wzrostu musimy zadbać nie tylko o właściwy trening, ale także dietę i opcjonalnie – suplementację.
12:31, 13.12.2017
Zmieniły się niektóre zasady dotyczące podatku CIT. Warto być na bieżąco, by korzystać z ulg lub nie zapłacić kary.
REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone | 2018