Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
13:51, 16.09.2019
Nieodpowiednie nawyki żywieniowe stały się przyczyną wielu chorób cywilizacyjnych. Coraz więcej osób pragnie prowadzić higieniczny tryb życia, a jego nieodzowną częścią jest zbilansowana dieta. Catering dietetyczny stanowi doskonałe rozwiązanie, które pozwala zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.
10:08, 13.09.2019
Często stajemy przed wyborem – rodzicielstwo czy praca? Część osób nie decyduje się na posiadanie potomstwa z obawy, że ucierpi ich kariera zawodowa. Jednak czy rzeczywiście trzeba rezygnować z pracy na rzecz dzieci lub odwrotnie? Z pewnością nie jest to łatwe i wymaga samodyscypliny i dobrej organizacji czasu. Liczne przykłady pracujących rodziców udowadniają, że połączenie pracy z wychowaniem potomstwa jest możliwe.
10:06, 12.09.2019
Uzyskanie balansu między pracą a życiem prywatnym dla wielu osób jest nieosiągalnym ideałem. Często obowiązki zawodowe przysłaniają potrzeby naszych bliskich. Poświęcamy pracy wiele godzin i często niepostrzeżenie wkrada się ona w coraz więcej aspektów życia osobistego. Jak często wyładowywaliśmy frustracje związane z życiem zawodowym na domownikach? Jeśli zależy nam na osiągnięciu work-life balance, warto zapoznać się z poniższymi wskazówkami.
09:48, 12.09.2019
Polacy lubią korzystać z tego, co jest im dobrze znane. Nic więc dziwnego, że tak często sięgamy po rozwiązania, które były stosowane w poprzednich dziesięcioleciach. Z dobrodziejstw minionej epoki korzysta chociażby styl retro. Czy można go łączyć z nowoczesnymi rozwiązaniami?
15:31, 11.09.2019
W dzisiejszych czasach jest to zjawisko dość popularne. A co właściwie oznacza termin Friends with benefits ?
10:17, 11.09.2019
Organizacja wyjazdów integracyjnych (https://argentum-event.pl/oferta/wyjazdy-integracyjne/), to wydawać by się mogło proste zadanie. Tu zadzwonić, tam zarezerwować, załatwić atrakcje i z głowy. Nic bardziej mylnego! Przekonajcie się, dlaczego organizując integracyjny wypad za miasto warto zwrócić się o pomoc do profesjonalnej agencji eventowej.
09:24, 11.09.2019
Nawet najlepiej funkcjonujący zespół pracowników miewa gorsze okresy. Spada zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków, a co za tym idzie – efektywność pracy. Sezonowym spadkom zaangażowania pracowników trudno zaradzić. Można jednak z nimi walczyć, a są na to proste sposoby.
09:20, 10.09.2019
Często w pracy trzeba przedstawić prezentację podczas zebrania czy konferencji. Są osoby, którym takie zadania nie sprawiają kłopotów, a przemawianie przed zgromadzeniem to dla nich bułka z masłem. Większość pracowników, szczególnie gdy ich obowiązki zawodowe nie wymagają publicznych wystąpień, może mieć z nimi problemy. Podpowiadamy w jaki sposób można opanować tremę przed wystąpieniem.
09:13, 09.09.2019
Urlop powinien służyć zregenerowaniu sił i przyjemnemu spędzaniu czasu. To doskonały okres na pogłębianie więzi rodzinnych. Jeśli jesteś rodzicem, z pewnością będziesz chciał więcej czasu spędzić z dziećmi, szczególnie gdy Twoja praca sprawia, że często nie ma Cię w domu. Rodzinny wypoczynek może być cudownym, rozwijającym relacje z dziećmi i małżonkiem przeżyciem, może także przerodzić się w prawdziwy koszmar. Aby tak się nie stało, warto pamiętać o kilku kwestiach.
08:26, 09.09.2019
To, że piktogramy ewakuacyjne są wymagane we wszystkich miejscach publicznych, wiemy doskonale. To dzięki nim jesteśmy w stanie szybko, sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie opuścić budynek oraz otwartą przestrzeń w sytuacji zagrożenia. Takie wymogi regulowane są przez Polską Normę oraz przepisy unijne, do których musieliśmy się podporządkować. Dlatego jeśli jesteś właścicielem lub zarządcą na przykład budynku, masz obowiązek dostosować się do zasad BHP i zamontować odpowiednie tabliczki ewakuacyjne.
REKLAMA
09:10, 08.09.2019
Jeżeli udział w kolejnych rozmowach kwalifikacyjnych nie przynosi oczekiwanych efektów można się sfrustrować. W takiej sytuacji pojawiają się myśli obniżające poczucie własnej wartości. Zniechęcenie i zły nastrój nie sprzyjają efektywnemu poszukiwaniu pracy. Podpowiadamy jak się nie dać negatywnemu nastawieniu.
09:00, 07.09.2019
Kompetencje twarde często określane są jako bazowe. Określają konkretne umiejętności przydatne do pracy na danym stanowisku. Nie posiadając wskazanych w interesującym nas ogłoszeniu o pracę kompetencji raczej nie zostaniemy zatrudnieni. W przeciwieństwie do kompetencji miękkich, które trudno objąć sztywnymi ramami, umiejętności twarde są mierzalne. Można potwierdzić je dyplomami, certyfikatami czy świadectwami ukończonych uczelni, szkoleń, kursów.
15:12, 03.09.2019
Szukając możliwości wypoczynku, można natrafić na wiele ofert zagranicznych wycieczek. Często są one dość atrakcyjne cenowo, przez co sporo osób decyduje się na zagraniczne wojaże. Jednak noclegi w Zakopanem oraz innych regionach polskich gór mogą być równie atrakcyjne, co alpejskie miejscowości.
19:23, 02.09.2019
Żeglarstwo to pasja, którą wystarczy, że tylko raz skosztujemy a zostanie z nami na dobre. Wiele osób wybierając się na pojezierza wybiera opcję poznawania ich z poziomu wody pomimo zerowego pojęcia o pływaniu na łódce. I to wystarczy, żeby zakochać się w tym sporcie. Dzika przyroda, spokojne wody naszych jezior a jednocześnie ich nieprzewidywalność sprawia, że każde wypłynięcie staje się niezwykłą przygodą.
1
00:02, 02.09.2019
Drogi i ścieżki rowerowe na Mazowszu [VIDEO]
REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone