Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
08:18, 18.11.2019
Rolety rzymskie bardzo często można zobaczyć w domach, biurach czy hotelach. Praktyczne, estetyczne, dyskretne i łatwe w utrzymaniu czystości są niebanalną ozdobą wnętrza i sposobem na radzenie sobie z nadmiarem światła słonecznego.
09:54, 15.11.2019
Chłodny latem i ciepły zimą - taki jest wymarzony dom każdego inwestora. Bez uciążliwych rachunków za ogrzewanie i bez klimatyzacji. Czy naprawdę można mieć taki dom? Tak pod warunkiem, że jego bryła będzie mieć solidną warstwę termoizolacji.
15:04, 08.11.2019
Jeśli zauważasz, że Twój operator zaczyna traktować Cię gorzej niż swoich nowych klientów, czas zastanowić się nad przeniesieniem numeru do innej sieci. Możesz zrobić to szybko i łatwo bez względu na to, czy masz numer na kartę czy na abonament oraz na którą z tych form rozliczeń chcesz się zdecydować w swojej nowej sieci.
14:02, 31.10.2019
Belgia jest popularnym kierunkiem wyjazdów zarobkowych Polaków nie tylko dlatego, że działa tam wiele unijnych instytucji, ale również ze względu na zarobki. Przeciętne wynagrodzenie jest tam 2,5 razy większe niż w Polsce. Sprawdzamy, jak to wygląda w przypadku podatków.
15:14, 29.10.2019
Rynek produktów pozabankowych w Polsce rozwija się bardzo szybko. Zwiększa się nie tylko liczba działających na nim firm pożyczkowych, ale rozszerza się również oferta w tej branży. Coraz częściej wśród produktów pozabankowych można znaleźć propozycje konkurencyjne dla banków.
13:47, 29.10.2019
W mroźne dni czapka na głowie jest niezbędna dla naszego zdrowia. Jednak czapki są różne. Mają nie tylko inne fasony, ale też zdobienia i kolory.
08:28, 28.10.2019
W ostatniej dekadzie, a zwłaszcza w ciągu ostatnich kilku lat, pojawiło się wiele nowych marek oferujących produkty wegańskie i w 100% naturalne. Z uwagi na bardzo pozytywny odbiór kosmetyków wegańskich, wiele marek stara się naśladować pionierów tej branży i wypuszcza własne linie wegańskich kosmetyków do dotychczasowego asortymentu. Czemu weganizm stał się tak popularny? Gdzie można kupić dobre roślinne produkty do pielęgnacji i makijażu?
08:13, 21.10.2019
Rezygnacja z pracy w większości przypadków jest związana ze stresem. Rozwiązanie umowy z firmą najczęściej odbywa się poprzez złożenie pisemnego oświadczenia - zarówno przez pracodawcę, jak i pracownika. Ta prosta czynność może przybierać różne formy i wiązać się z co najmniej kilkoma okresami wypowiedzenia - wszystko jest uzależnione od rodzaju zatrudnienia oraz stażu pracy. Jak więc napisać wypowiedzenie zgodnie z warunkami zawartej przez nas umowy z pracodawcą?
2
08:24, 16.10.2019
Agencja pracy tymczasowej to firma specjalizująca się w selekcji i naborze pracowników. Jej głównym zadaniem jest więc pośrednictwo pracy świadczone dla firm potrzebujących pracowników oraz kandydatów poszukujących zatrudnienia. Agencja pracy tymczasowej zajmuje się rekrutacją kandydatów oraz wyborem spośród nich osób, które najlepiej odpowiadają wymaganiom firmy.
07:51, 15.10.2019
Wizyta w banku, czy innej instytucji finansowej, może być przyjemnością. Ładne, przyjazne wnętrze, życzliwy personel, który słucha Cię z uwagą i nagle wydaje Ci się, że otaczają Cię przyjaciele, którzy mają tylko jeden cel: pomóc w rozwiązaniu Twoich problemów. Nic bardziej mylnego. Celem każdej instytucji finansowej i zatrudnianych przez nią pracowników jest zarabianie pieniędzy.
REKLAMA
1
08:20, 07.10.2019
Leczenie uzależnienia jest bardzo trudnym zadaniem. Stają przed nim osoby zajmujące się pomocą osobom uzależnionym. Jednak nie będą mogli oni nikomu pomóc, jeśli nie będzie chęci ze strony samego uzależnionego.
07:42, 07.10.2019
Osoby zajmujące się muzyką stają często przed dylematem, jaki sprzęt wybrać. Powinien być bowiem dostosowany do własnych potrzeb i do danego gatunku muzycznego. W sklepie DrumStore znajdziemy ciekawą ofertę skierowaną do muzyków - specyficzny osprzęt, akcesoria muzyczne i potrzebne sprzęty.
11:10, 03.10.2019
Swiss Krono, renomowany producent paneli podłogowych regularnie zaskakuje nowoczesnym wzornictwem podłóg laminowanych. Kolekcje Terra i Blackpool – oryginalne rozwiązania pod względem wzornictwa jak i parametrów – dostępne są w salonie Abler w Płocku.
08:12, 30.09.2019
Finansowanie niektórych zakupów z pożyczek czy kredytów jest powszechne. Teoretycznie pożyczkodawca sprawdza zdolność kredytową swoich klientów, jednak w praktyce robi to tylko po to, żeby ustrzec przed ryzykiem swój portfel. O swoje finanse każdy musi troszczyć się samodzielnie, więc i zdolność kredytową trzeba policzyć we własnym zakresie.
REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone