Promuj to ogłoszenie

Kontroler Jakości

Data dodania: 2018-09-13 09:09:46ID: 49366

606Pokaż numer4orchard@4orchard.pl

4Orchard to firma szkółkarska powstała z połączenia produkcji i doświadczenia 3 rodzin szkółkarskich; Rodziny Buła, Żabka oraz van Diepen. Szkółka prowadzi produkcję 2 letnich licencjonowanych drzewek owocowych typu KNIP, drzewek owocowych 1-rocznych, krzewów owocowych, szczepionych krzewów owocowych form piennych, podkładek wegetatywnych dla drzew owocowych, oraz róż.
W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: Kontroler Jakości.
Zakres obowiązków:
• zarządzenie podległym zespołem,
• współpraca z innymi działami firmy,
• nastawienie na jakość produkowanego wyrobu,
• nastawienie na wynik –realizacja planu i zadań,
• motywowanie zespołu,
• raportowanie wykonanej pracy,
• kontrola procesów,
• konstruktywne działania w celu poprawienia wydajności procesów.
Wymagania:
• Minimum średnie, mile widziane wyższe z obszaru agro
• 3-letnie doświadczenia w pracy na produkcji, mile widziane przy kontroli jakości
• Zarządzanie zespołem ludzi, zarządzanie własnym czasem, samodzielność w działaniu
• Asertywność, komunikatywność, nastawienie na cel, konstruktywne myślenie, zdolności analityczne,
• Język angielski –mile widziany
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie – praca w pełnym wymiarze godzin, przez 12 miesięcy w roku
• pracę w przyjaznej atmosferze,
• możliwość rozwoju i podwyższania kwalifikacji,
• pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.2016 r.poz.922)” na adres: 4orchard@4orchard.pl