Promuj to ogłoszenie

Pakowacz/pakowaczka

Data dodania: 2017-10-12 14:35:02ID: 46124

grodzisk@workservice.pl

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 35 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Zatrudnimy do nowo powstałego magazynu znanej marki odzieżowej na stanowisko:

Pakowacz/ka
Miejsce pracy: Chlebnia k. Grodziska Mazowieckiego

Zadania na stanowisku:
• przygotowywanie towaru do wysyłki na sklepy
• metkowanie
• utrzymywanie porządku na miejscu pracy

Od kandydatów oczekujemy:
• gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym oraz w weekendy
• gotowości do pracy fizycznej
• dobrej organizacji pracy
• umiejętności szybkiego uczenia się

Oferujemy:
• gwarantowaną podstawę wynagrodzenia oraz premie
• darmowy transport do miejsca pracy
• pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
• zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: grodzisk@workservice.pl lub kontakt pod numerem 508 040 131 lub 508 009 963.