Promuj to ogłoszenie

Przedstawiciel Bankowy w Segmencie Przedsiębiorstw

Data dodania: 2017-09-13 13:30:59ID: 45637

marcin.gorecki@ingbank.pl

W związku z rozbudową Zespołu Zewnętrznej Sieci Sprzedaży w ING Bank Śląski poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciel ds. Przedsiębiorstw

Oczekujemy:
- umiejętności nawiązywania kontaktów z klientami
- przedsiębiorczości i skuteczności w działaniu
- wykształcenia min. średniego
- profesjonalnej postawy i wysokiej kultury osobistej

Zakres obowiązków:
• mobilna sprzedaż produktów dedykowanych Przedsiębiorcom
• aktywne pozyskiwanie klienta
• dbanie o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta
• budowanie pozytywnego wizerunku firmy
Oferujemy:
• konkurencyjny system wynagradzania (podstawa + bardzo atrakcyjny system premiowy)
• przygotowanie i wdrożenie do realizacji zadań
• zatrudnienie dla osób prowadzących bądź gotowych do otwarcia działalności gospodarczej
• możliwości rozwoju zawodowego w zakresie doradztwa i zarządzania

Miejsce pracy: Płock

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres