Promuj to ogłoszenie

Przedstawiciel handlowy

Data dodania: 2017-08-11 13:21:45ID: 45044

242Pokaż numerrekrutacja@agristal.pl

Przyjmę do pracy przedstawiciela handlowego.

PODSTAWOWE ZADANIA:
- promocja oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku,
- udział w targach branżowych oraz akcjach marketingowych,
- definiowanie potencjału i potrzeb rynku,
- badanie konkurencji,
- prowadzenie bieżącej obsługi sprzedażowej i po sprzedażowej,
- pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi,
- obsługa klientów w terenie i stacjonarnie.

WYMAGANIA:
- doświadczenie handlowe w branży maszyn rolniczych,
- wykształcenie techniczne lub rolnicze (wyższe, średnie lub zawodowe),
- umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
- motywacja do pracy oraz czynne prawo jazdy kat. B,
- wysokie zorientowanie na cel i efektywność,
- dojrzałość i profesjonalizm w działaniu,
- kultura osobista na wysokim poziomie,
- komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim.

OFERUJEMY:
- możliwość rozwoju zawodowego,
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od wyników pracy,
- niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
- przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

Miejsce pracy: Ramutówko, 20 km od Płocka (gmina Bodzanów).