Brukarz

Nr oferty: StPr/18/1426Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: 09-410 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Układanie kostki brukowej, krawężników.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 14.09.2018
Wynagrodzenie brutto: od 15 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Brukarz (wymagany staż - lata: 2)
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: DISPATCH Płock- CLEAN
      Adres: 09-410 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 511 737 211
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      - Praca w sekretariacie, - Segregowanie dokumentów księgowych, - Wprowadzanie danych do komputera, - Kontakt z kontrahentami, - W przypadku znajomości języka niemieckiego rozmowy biznesowe, - Rozlicza
      StPr/18/1657
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      Zarządzanie i udoskonalanie firmowej sieci komputerowej. Administrowanie systemami serwerowymi Windows i Linux (w tym systemem do wirtualizacji Proxmox). Administrowanie systemami do zarzadzania bazam
      StPr/18/1459
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Obsługa konsumenta. Utrzymanie porządku w lokalu. Obsługa kasy fiskalnej.
      StPr/18/1460
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      Zmywanie naczyń. Sprzątanie.
      StPr/18/1462
      wynagrodzenie od od 13,7 PLN

      Służba w Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. Praca w systemie zmianowym 24/48 godzin. Więcej informacji na temat oferty można uzyskać pod numerem tel.: 24 366-78-17.
      StPr/18/1649

      Zagrzewanie rur pp, zaciskanie rur, układanie kanalizacji sanitarnej. Praca w godz. 7-15.
      StPr/18/1647
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Prace pomocnicze przy koparce. Praca na terenie Płocka i okolic w godz. 7-15.
      StPr/18/1648

      Podróże zagraniczne, podpisywanie umów handlowych wstępnych, weryfikacja klienta i podtrzymywanie kontaktów z klientem zza wschodniej granicy (Rosja, Armenia, Białoruś). Przewóz towarów.
      StPr/18/1449
      wynagrodzenie od od 2 200 PLN

      StPr/18/1450

      Wykonywanie masażu tajskiego, klasycznego, sportowego, stóp, relaksacyjnego, punktowego według wielopokoleniowej tradycji pochodzącej z Tajlandii. Wykonywanie zadań powierzonych przez pracodawcę, dobr
      StPr/18/1451
      wynagrodzenie od od 1 050 PLN