Pozostali robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy gdzie indziej niesklasyfikowani

Nr oferty: StPr/18/1610Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Produkcja artykułów dla zwierząt: legowiska, smycze itp.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 08.11.2018
Wynagrodzenie brutto: od 1 050 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Umiejętności: zdolności manualne i plastyczne, obsługa narzędzi elektrycznych - wkrętarka, wyrzynarka, majsterkowanie - np. stolarstwo, poczucie estetyki, kreatywność
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Spółdzielnia Socjalna SENSOWNI
    Adres: 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 793 794 340
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Montowanie izolacji na rurociągach.
    StPr/18/1639
    wynagrodzenie od od 13,7 PLN

    Obsługa konsumenta. Utrzymanie porządku w lokalu. Obsługa kasy fiskalnej.
    StPr/18/1635
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Do wykonywanych zadań będzie należało w szczególności: 1) terminowe i prawidłowe pod względem merytorycznym i formalnym wyliczanie wymiaru podatku od nieruchomości, rolnego i leśnego od osób fizyczny
    StPr/18/1636

    Prowadzenie pełnej księgowości. Prowadzenie kadr i płac.
    StPr/18/1637
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Przygotowanie sushi, czynności porządkowe na swoich stanowiskach pracy. Obróbka ryb, filetowanie.
    StPr/18/1638
    wynagrodzenie od od 1 050 PLN

    Sprzątanie klatek schodowych, terenów zewnętrznych wokół bloków.
    StPr/18/1630

    Sprzedaż artykułów zoologicznych, karmienie i dbanie o zwierzęta, dbanie o porządek, sporządzanie zamówień, obsługa klienta.
    StPr/18/1631
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    Praca na stanowisku barman-kelner, obsługa klientów. Praca co drugi dzień w godz. 8-19.
    StPr/18/1802

    Obsługa maszyn dziewiarskich. Wprowadzanie programów, syrowca do maszyn. Sprawdzanie, kompletowanie, przekazywanie elementów do dalszej produkcji.
    StPr/18/1632

    Obsługa kasy. Obsługa klienta. Wykładanie towaru. Kontrolowanie jakości towaru. Prawidłowe rozliczanie się z gotówki. Utrzymanie czystości w miejscu pracy.
    StPr/18/1633
    wynagrodzenie od od 2 200 PLN