Operator maszyn CNC

Nr oferty: StPr/18/1609Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Obsługa maszyn CNC, opracowywanie rysunków technicznych.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 15.11.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Wymagania pożądane
    Uprawnienia:
    • znajomość rysunku technicznego
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane wykształcenie techniczne, mile widziana znajomość AUTO-CAD 3D
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SZKŁO-BUD Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
      Adres: 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: biuro@szklo-bud.com
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Montowanie izolacji na rurociągach.
      StPr/18/1639
      wynagrodzenie od od 13,7 PLN

      Obsługa konsumenta. Utrzymanie porządku w lokalu. Obsługa kasy fiskalnej.
      StPr/18/1635
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      Do wykonywanych zadań będzie należało w szczególności: 1) terminowe i prawidłowe pod względem merytorycznym i formalnym wyliczanie wymiaru podatku od nieruchomości, rolnego i leśnego od osób fizyczny
      StPr/18/1636

      Prowadzenie pełnej księgowości. Prowadzenie kadr i płac.
      StPr/18/1637
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Przygotowanie sushi, czynności porządkowe na swoich stanowiskach pracy. Obróbka ryb, filetowanie.
      StPr/18/1638
      wynagrodzenie od od 1 050 PLN

      Sprzątanie klatek schodowych, terenów zewnętrznych wokół bloków.
      StPr/18/1630

      Sprzedaż artykułów zoologicznych, karmienie i dbanie o zwierzęta, dbanie o porządek, sporządzanie zamówień, obsługa klienta.
      StPr/18/1631
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      Praca na stanowisku barman-kelner, obsługa klientów. Praca co drugi dzień w godz. 8-19.
      StPr/18/1802

      Obsługa maszyn dziewiarskich. Wprowadzanie programów, syrowca do maszyn. Sprawdzanie, kompletowanie, przekazywanie elementów do dalszej produkcji.
      StPr/18/1632

      Obsługa kasy. Obsługa klienta. Wykładanie towaru. Kontrolowanie jakości towaru. Prawidłowe rozliczanie się z gotówki. Utrzymanie czystości w miejscu pracy.
      StPr/18/1633
      wynagrodzenie od od 2 200 PLN