REKLAMA
Głosujcie na najważniejsze z najważniejszych wydarzeń 2016 r.

Głosujcie na najważniejsze z najważniejszych wydarzeń 2016 r.

Zakończył się pierwszy etap naszej corocznej zabawy. W głosowaniu na Facebooku spośród 107 propozycji wybraliśmy wspólnie 10 wydarzeń minionego roku - siedem z największą liczbą głosów na FB plus trzy wytypowane przez nas, które przeszły do finału.

Finałowa dziesiątka wydarzeń 2016 r.:
1. Awans piłkarzy Wisły do Ekstraklasy
2. Derby Płocka Jutrzenka - SMS
3. Otwarcie Akwarium w ZOO
4. Fame Dance Festiwal 5 w amfiteatrze
5. Mistrzostwa Mazowsza Cheerleaders
6. Obchody rocznicy Obrony Płocka 1920
7. Mistrzostwa Polski Ultimate Frisbee

8. Demonstracja Orlen Przestań Truć
9. Otwarcie płockich Ogrodów Światła

10. Potańcówki na Starym Rynku

Teraz przyszła pora na głosowanie w drugim etapie.
W odpowiedzi wpisujcie maksymalnie trzy wydarzenia z finałowej dziesiątki (można wskazać jedno, dwa lub trzy wydarzenia), które według Was powinny wygrać nasz plebiscyt.
Wygra to wydarzenie, które otrzyma najwięcej głosów.

Odpowiedzi udzielać można do 31 stycznia 2017 r.

 

* Plebiscyt na wydarzenie roku 2016 jest zabawą, a nie konkursem w rozumieniu regulaminów konkursowych. Nie można w nim wygrać żadnych nagród rzeczowych. 

Konkurs zakończony

REKLAMA

* konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych z późniejszymi nowelizacjami. Nagrody w konkursie otrzymają autorzy najciekawszych e-maili . O wyborze zwycięzców zadecyduje jury, w skład którego wejdą przedstawiciele redakcji portalplock.pl. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna, pod warunkiem, że nie jest pracownikiem / współpracownikiem firmy Enernet lub podmiotów od niej zależnych.

Informujemy, iż w przypadku braku możliwości odbioru nagrody osobiście, laureaci proszeni są o podesłanie upoważnienia dla osoby odbierającej wygraną na adres biuro@portalplock.pl W treści prosimy o podanie imienia i nazwiska osoby odbierającej. Mail musi być podesłany z adresu, z którego została wysłana odpowiedź na pytanie konkursowe.

REKLAMA
REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone | 2017