Zamknij
REKLAMA

Kamera zajrzała do szatni. Świetne kulisy meczu w Zabrzu [WIDEO]

20:23, 30.07.2018 | M.W
REKLAMA
Skomentuj
Zrzut ekranu z materiału Wisła Płock TV

Piłkarze Wisły Płock zremisowali na wyjeździe z Górnikiem Zabrze 1:1. Klubowa kamera zajrzała do szatni i nagrała unikalne momenty.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, choć wszyscy którzy oglądali mecz zgodnie przyznają, że Nafciarze powinni wrócić do domu z kompletem punktów. Niestety, pod bramką Tomasza Loski zabrakło zimnej krwi i odrobiny szczęścia. Podopieczni Dariusza Dźwigały mieli też pretensje do Tomasza Musiała - arbiter nie podyktował rzutu karnego po zagraniu piłki ręką Szymona Matuszka. Zobaczcie, jak wyglądało to w obiektywie kamery telewizji klubowej Wisły Płock. 

(M.W)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone