REKLAMA

Wybory w USA nieważne. Cała Ameryka wstrzymuje oddech

13:41, 08.11.2016 | artykuł sponsorowany
REKLAMA

Fot. materiały propocyjne

Tego nikt się nie spodziewał. W czasie, gdy oczy całego Świata zwrócone są na wybory prezydenckie w USA, obywatele tego kraju – zamiast do urn, udają się do swoich lokalnych kolektur aby nabyć zakłady na dzisiejsze losowanie Powerball – największej loterii w USA.

Powód tego zamieszania jest dość prosty – pieniądze ...a w zasadzie bardzo dużo pieniędzy.

Już dziś wieczorem bowiem nagroda główna wyniesie aż 236 milionów dolarów, co w przeliczeniu na złotówki daje nam astronomiczną kwotę około 917 milionów złotych. Jest to obecnie największa kumulacja Lotto na Świecie, a wygranie takiej kwoty, dałoby nam miejsce w pierwszej trzydziestce najbogatszych Polaków.

Amerykanie, którzy z pasją grają w Powerball, od rana już ustawiają się w kolejkach w lokalnych kolekturach, a liczba sprzedanych zakładów szacowana jest przewyższyć liczbę oddanych głosów w wyborach prezydenckich.

Czy Polacy mogą grać w Powerball?

Tak, każdy pełnoletni Polak, mieszkający na stałe na terenie Polski może grać w Powerball online za pośrednictwem strony World Lottery Club. Używając tej platformy, zakupów oraz odbioru nagród dokonujemy w złotówkach, a cała strona, jak i obsługa klienta dostępna jest w języku polskim.

Dodatkowo, wszyscy nowi użytkownicy, którzy dokonają zakupu chodź jednego zakładu na dzisiejsze Mega losowanie, otrzymają od World Lottery Club dwa zakłady zupełnie Gratis! Takiej promocji nie znajdziesz w żadnej kolekturze. Dasz sobie szansę na zostanie Milionerem?

Kliknij TUTAJ aby odebrać 2 darmowe zakład Powerball


 

18+. Oferta tylko dla nowych graczy. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Polskim biurem obsługi klienta pod numerem tel: 0177869869 lub poprzez e-mail: support@wlcmail.com

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone | 2017