Zamknij
REKLAMA

Płockie holowniki na medal

09:19, 14.04.2015 | Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj

Firma Pat-Car posiada długoletnie doświadczenie. Co wyróżnia ją spośród konkurencji? Oprócz pasji, pracownicy firmy reprezentują pełny profesjonalizm. Klienci w pełni mogą zaufać ich doświadczeniu oraz umiejętnościom.
Pat-Car nie spoczywa na laurach, ciągle szuka nowych ścieżek rozwoju.

Po pierwsze, pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie. Pracownicy doskonale znają się na swojej pracy, starają się w każdej sytuacji znaleźć dobre rozwiązanie. Klienci mogą liczyć na ich pomoc całodobowo, przez trzysta sześćdziesiąt pięć dni w roku.

Nowoczesność i kompetencje

Firma Pat-Car dysponuje nowoczesną flotą holowników. Na dzień dzisiejszy są to:

- Holownik Mercedes Sprinter,
- Holownik Mercedes Altego, z dodatkiem w postaci wideł do holowania pojazdów,
- Holownik Nissan ECO-TE 100,
- Holownik MAN do przewozu koparko ładowarek, wózków widłowych,
- Przyczepa laweta.

Tak zróżnicowana flota, pomaga rozwiązywać nawet najtrudniejsze sytuacje. Pracownicy poradzę sobie z tak prozaicznym kłopotem, jak wyciągnięcie auta z przydrożnego rowu, ale o wiele trudniejsze wyzwania, również nie są im straszne. Autolawety Pat-Car mogą zostać użyte do transportu i przewozu samochodów i maszyn budowlanych, rolniczych oraz łodzi. Nowoczesna flota to gwarancja, że przewożone pojazdy na czas i bezpiecznie dotrą do wyznaczonego celu.

Potrzebujesz auta? Wynajmij je!

Zdarzają się sytuacje, gdy nasze auto odmawia posłuszeństwa, a my mimo wszystko musimy być mobilni. Firma Pat-Car do dyspozycji swoich klientów oddaje samochody znanych i renomowanych marek takich jak: Ford, Honda, Citroen, Toyota, Renault, Kia, Peugeot, Opel i Volvo. W ofercie znajdują się zarówno samochody osobowe, jak i busy. Z tej usługi mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i firmy.

Pat-Car może dostarczyć wybrane auto w dowolnie miejsce w Polsce i Europie. Jest to bardzo wygodna opcja dla osób, które przylatują do kraju samolotem i nie mają w Polsce własnego samochodu.

W bezpiecznym miejscu

Twoje auto uległo wypadkowi? A Ty nadal czekasz, aż rzeczoznawca wyceni szkody? Zazwyczaj taka procedura trwa kilka dni, a aby otrzymać odszkodowanie, stan auta musi zostać starannie udokumentowany.

Pat-Car wychodzi naprzeciw potrzebom klientów. Firma oferuje całodobowy parking strzeżony przeznaczony dla samochodów, które brały udział w różnego rodzaju wypadkach i kolizjach drogowych.

Oprócz parkingu dla samochodów powypadkowych, Pat-Car ma w swojej ofercie przestronny parking dla TIR`ów oraz samochodów ciężarowych.

Parking strzeżony, monitorowany to gwarancja, że Twoje auto jest bezpieczne przez całą dobę, a Ty możesz spać spokojnie.

Kilka słów podsumowania

Pat-Car to najlepsza pomoc drogowa. Fachowcy zawsze starają się znaleźć najlepsze wyjście dla klienta. O każdej porze dnia czy w nocy. To firma tworzona przez ludzi z pasją, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Aby znaleźć firmę Pat-Car wystarczy wpisać w pole wyszukiwarki internetowej frazę "". Po krótkiej chwili znajdziemy się na stronie internetowej, dzięki której bez problemu skontaktujemy się z kompetentnym pracownikiem.

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone