REKLAMA

Olga wywalczyła koronę Miss Internautów

10:44, 01.08.2013 | TP
REKLAMA
Skomentuj
Urodzona i wychowana w powiecie płockim Olga Fijałkowska okazała się absolutnie bezkonkurencyjna w wyborach Internetowej Miss Polski na wózku.

Ta absolutnie niezwykła dziewczyna porusza się wprawdzie na wózku inwalidzkim, ale nie zamierza rezygnować z realizacji swoich pragnień. Jednym z nich był udział w organizowanych po raz pierwszy wyborach Miss Polski na Wózku.

Spośród 72 osób z całej Polski, które zgłosiły się do udziału w konkursie, tylko dziesięć najlepszych mogło zakwalifikować się na galę finałową, która odbędzie się już w najbliższą niedzielę w Ciechocinku. Olga zakwalifikowała się do finałowej rozgrywki między innymi dzięki wielkiemu zaangażowaniu Czytelników Portalu Płock, zajmując piąte miejsce w całej stawce. Wynik tym bardziej godny uwagi, że jeszcze kilka dni przed zakończeniem głosowania Olga była poza finałową dziesiątką.

Kiedy warszawski portal „Nasze Miasto” ogłosił, że spośród finalistek tegorocznej edycji Miss Polski na Wózku internauci będą mogli wybrać swoją faworytkę, i tym razem okazało się, że można liczyć na Czytelników Portalu Płock. To między innymi dzięki Wam Olga Fijałkowska w głosowaniu internautów zdobyła 7162 głosy. Sylwia Klusek, która uplasowała się na drugim miejscu, zebrała zaledwie 4512 głosów, a trzecia Iwona Warzywoda – 4405. Przewaga Olgi nad resztą stawki była więc przygniatająca.

Fot. Archiwum Olgi Fijałkowskiej

Zobaczcie, co pisaliśmy na temat Olgi:

(TP)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone | 2017