REKLAMA

Kamil Bednarek zagra w ten weekend w Płocku

11:08, 19.05.2017 | M.W.
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Szymon Łabiński

Dobra wiadomość dla fanów muzyki reggae. W ten weekend do Płocka zawita Kamil Bednarek, jeden z najpopularniejszych artystów gatunku w naszym kraju. Gwiazda jamajskich rytmów w polskim wydaniu zagra w Orlen Arenie w niedzielę o godz 17.

Piosenkarz zawita do Płocka z okazji Orlen Discovery Camp, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Początek imprezy już o 10:00. 

Sercem imprezy będzie scena główna, na której przez cały dzień odbywać będą się pokazy, konkursy i prezentacje dotyczące każdego z obszarów będących częścią Orlen Discovery Camp. Nie zabraknie również muzyki. W roli supportu zobaczymy niezwykły Recycling Band, którego występy oparte są na własnoręcznie zbudowanych instrumentach zawierających wyłącznie... materiały recyklingowe.

Zwieńczeniem pikniku będzie występ gwiazdy wieczoru – Kamila Bednarka z zespołem. Więcej na temat imprezy można znaleźć w naszym dziale "Co? Gdzie? Kiedy?".

Młody artysta występował w Płocku wielokrotnie. Ostatnio na ubiegłorocznym festiwalu Reggaeland oraz grudniu 2014 charytatywnie w Centrum Edukacji dla chorej Klaudii.

(M.W.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone | 2017