REKLAMA

Oceńcie te propozycje, przyjdźcie na spotkanie

06:08, 19.05.2017 | K.B
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Emil Grochowski

W najbliższą sobotę, 20 maja odbędzie się kolejne spotkanie konsultacyjne w sprawie zagospodarowania osiedla Skarpa. W trakcie zostaną omówione rozwiązania zawarte w zmodyfikowanej koncepcji, już po uwzględnieniu zgłoszonych wniosków przez mieszkańców.

Pisaliśmy o przebiegu pierwszego spotkania konsultacyjnego 25 marca w sprawie zagospodarowania osiedla Skarpa:

[ZT]14896[/ZT]

Do 8 kwietnia można było zgłaszać uwagi do zaprezentowanej koncepcji. Kolejne spotkanie będzie 20 maja o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej nr 18 przy ul. Jasnej 8. Tego dnia zostaną zaprezentowane wypracowane rozwiązania. Także i po sobotnich konsultacjach można zgłaszać swoje sugestie, które będą przyjmowane do 26 maja na stanowisku nr 4 w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Płocka (Stary Rynek 1), ewentualnie można skorzystać z poczty elektronicznej (architektura@plock.eu).  

(K.B)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

św. Mikołajśw. Mikołaj

27 0

przybywa na Skarpę. Chce spieniężyć działkę na ul. Na Skarpie pod galerię handlową, by ludzie ze Skarpy nie pętali się na Podolszycach. Chce również zrobić bazę wypadową dla Podolaków by mogli do aquaparku przyjeżdżać na Gałczyńskiego. A gdzie propozycje dla mnieszkańców? Będzie cmentarz na osiedlu. 10:33, 19.05.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone | 2017