Zamknij
REKLAMA

Malinowa w Płocku już niebawem

09:21, 11.10.2018 | artykuł sponsorowany

27 października o godz. 19:00 w Szkole Muzycznej odbędzie się koncert Stanisławy Celińskiej "Malinowa" z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko.

"Malinowa…” to koncert promujący nową studyjną płytę, wyczekiwaną przez wielbicieli Artystki od wydania i sukcesu „Atramentowej” (status podwójnej Platynowej Płyty”), zainspirowana spotkaniami z fanami i im dedykowana. Stanisława Celińska kontynuuje docenioną już przez publiczność rolę doskonałej piosenkarki, która wie jak przyciągnąć słuchacza wykorzystując pełnię dźwięków i emocji.

Nowy album nawiązuje oczywiście do „Atramentowej”, został jednak poszerzony o brzmienia i utwory w innych niż dotychczas klimatach. Materiał jest w pełni autorski – prawie wszystkie teksty napisała Celińska. Powstały one pod wpływem rozmów i historii opowiedzianych przez fanów na spotkaniach po koncertach. Za ich pomocą Artystka chce pomóc słuchaczom w różnych ważnych chwilach i rozterkach życiowych. Za muzykę, aranżacje i produkcję podobnie jak przy poprzednich płytach odpowiedzialny jest Maciej Muraszko, a gościnnie można usłyszeć Piotra Fronczewskiego oraz Marcina Wyrostka.

Wywiad w TVP Polonia:

http://halopolonia.tvp.pl/37309296/21052018-stanislawa-celinska-z-przedpremierowym-albumem-malinowa

Publiczność w Opolu przyjęła występ Stanisławy Celińskiej z zespołem Macieja Muraszko owacjami na stojąco i odśpiewaniem „Sto lat”!!!!

http://festiwalopole.tvp.pl/37588341/stanislawa-celinska--cudem-jest-swiat-mija-raz-dwa

BILETY do nabycia już OD 99 ZŁ, DOSTĘPNE W BILETERII POKiS, ul. Jakubowskiego 10 (czynna w dniach: pn. - pt. 07:30-15:30)

lub >>tutaj <<

 

 

(artykuł sponsorowany)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone