REKLAMA

Uwolnij swoją kreatywność, dzięki muzycznej instalacji Desperados

08:38, 27.07.2017 | Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj

Recepta na doskonałą imprezę to przede wszystkim zbiór kreatywnych osobowości, które pozwalają na to, by prowadziła ich wewnętrzna energia! Desperados wierzy, że w każdym drzemie wewnętrzna moc tworzenia i siła do wykorzystywania w pełni wszystkich możliwości. Potrzeba tylko bodźca, który sprowokuje do jej wyzwolenia. Już 29 lipca w Płocku będzie można poeksperymentować z muzyką, uwalniając swoją kreatywność za pomocą zaskakującej instalacji.

Ikoniczna imprezowa marka Desperados, po raz kolejny zaprasza do odrzucenia utartych reguł gry i towarzyszy w odkrywaniu nowych obszarów imprezowania. Odwiedź specjalną mobilną strefę z muzycznym warsztatem i uwolnij swoją kreatywność za pomocą przedmiotów codziennego użytku, które w tym wyjątkowym czasie, zostaną pobudzone do „nowego życia”. Muzyczny warsztat to wehikuł twórczych doświadczeń, które przenoszą w zupełnie nowy wymiar zabawy.

Zabierz przyjaciół i przyjdźcie uwolnić swoją kreatywność. To jedyna taka okazja, by poeksperymentować z muzyką, tworząc ją na żywo za pomocą nieoczywistych instrumentów.

Zapraszamy wszystkich pełnoletnich fanów imprezowych wrażeń. Szukajcie nas już 29 lipca w pobliżu Hotelu Herman w Płocku!

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone | 2017