REKLAMA

Czy to może być Nissan Micra?

15:05, 30.04.2017 | Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Sławomir Radosław Zielski

Dłuższy, szerszy, drapieżny... Zaprojektowanego zupełnie od nowa Nissana Micrę od wczoraj można podziwiać na płockich ulicach. Pierwsze sztuki piątej generacji trafiły już do pierwszych klientów. 

Od ponad 30 lat Nissan Micra kojarzy się z niewielkim samochodem, służącym do poruszania się po mieście. Nowa Micra zwyczajnie odsyła to skojarzenie do lamusa. To nie ewolucja, a prawdziwa rewolucja - teraz to nowoczesne, dynamiczne i agresywne auto. Szok? Dla fanów motoryzacji na pewno.

Nissan całkowicie przeprojektował swój flagowy samochód miejski i przystosował do ciągle pędzącego świata. Poruszanie się i parkowanie w ciasnym centrum miasta? Żaden problem - auto wyposażone jest w kamery 360 stopni czy asystent zmiany pasa. Nowa Micra jest co prawda większa od swoich poprzedniczek, ale zachowało swoją grację przy przejeżdżaniu przez zakorkowane ulice czy parkowaniu w ciasnych zatoczkach. Wypad na majówkę? Bagażnik jest na tyle pojemny, że pomieści nie tylko zakupy. Nie zawiodą się także fani dobrej, czystej muzyki - dwa głośniki zostały zamontowane w zagłówkach.

Zewnętrzny design nowej Micry jest nowoczesny i dynamiczny. Nie ma tu jednak mowy o braku miejsca w kokpicie, co jest dość częstą wadą samochodów stylizowanych na sportowe. Komfort jazdy z pewnością odczują nieco wyżsi kierowcy, co niekoniecznie jest standardem w autach tego segmentu. Wnętrze jest przy tym estetyczne, a kolorowe wstawki w tapicerce dodają jeszcze większego pazura. 

Wszystko to w niezwykle przystępnej cenie. Nowa Micra jest dostępna w pięciu wersjach wyposażenia: Visia, Visia+, Acenta, N-Connecta oraz Tekna. Najtańsza Visia z silnikiem benzynowym to koszt 45 990 zł. Najdroższa Tekna, wyposażona w silnik wysokoprężny, kosztuje zaś 69 990 zł. Producent oferuje dogodny system ratalny, dzięki któremu można cieszyć się nowym autem już od 396 złotych miesięcznie.

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone | 2017