REKLAMA

Gigantyczne pisanki w galerii Mazovia. Jakie inne atrakcje?

12:41, 03.04.2017 | Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj

Wielkanoc tuż, tuż, a Galeria Mazovia po raz kolejny przygotowała mnóstwo atrakcji dla swoich Klientów. Dodatkowo zachęcamy do sprawdzenia ofert w nowych sklepach, które otworzyły się na terenie galerii w ostatnim czasie jak np. Sinsay, Lee Wrangler, 4F Junior, LP Elektronik.

Zaczynamy od świątecznego Jarmarku ze specjałami z całej Polski. W dniach 5-14 kwietnia będzie można poczuć zapachy i smaki niezapomnianych, tradycyjnych przysmaków, w sam raz na wielkanocny stół.

Następnie podczas organizowanego w dniach 3-15 kwietnia „Festiwalu Gigantycznych Pisanek” dzieci ze szkół i przedszkoli oraz ich opiekunowie będą mieli możliwość zaprezentowania swoich plastycznych umiejętności i kreatywnych pomysłów, ozdabiając gigantyczne pisanki, które potem zostaną wystawione na naszej świątecznej scenie. 

Każdy z Klientów robiący zakupy za minimalną kwotę 10 złotych w jednym ze sklepów lub stoisk dostępnych w Galerii Mazovia będzie mógł oddać głos na najładniejszą Gigantyczną Pisankę. Także nasi najmłodsi milusińscy będą mogli popisać się talentem plastycznym.

- Wielkanocny czas to szczególny okres w roku, w którym celebrujemy rodzinne spotkania, dlatego Galeria Mazovia chcąc umilić realizacje zakupów i przygotowań, proponuje artystyczną rozrywkę oraz zachęca do głosowania na piękne pisanki - mówi Katarzyna Klaczka-Wachowska, Dyrektor Galerii Mazovia.

Dodatkowo zapraszamy wszystkie dzieci do spotkania z Pluszowym Królikiem, który podczas weekendu przedświątecznego w dniach 8-9 kwietnia zawita do Galerii Mazovia. Z naszym Pluszowym Królikiem będzie można się pobawić, uścisnąć mu dłoń lub zrobić sobie zdjęcie. Malowanie buziek i skręcanie balonów to dodatkowa atrakcja, która spodoba się naszym milusińskim. - Serdecznie zapraszamy - zachęca galeria.

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone | 2017