REKLAMA

REKLAMA
09:13, 30.03.2017
W poniższym rankingu znajdziesz kilka najlepszych rachunków oszczędnościowych, które aktualnie znajdują się na rynku bankowym. Dzięki temu dowiesz się, które z kont oszczędnościowych jest w stanie uzyskać największy zysk z ulokowanych pieniędzy.
09:10, 28.03.2017
Ściana dekoracyjna niejedno ma imię. To już nie tylko ceglane wykończenie czy niebanalny efekt ombre, ale również zabawne lub wzruszające, mniej lub bardziej poetyckie napisy. Dowiedz się, jak stworzyć piękną grafikę w salonie.
14:34, 24.03.2017
Jak wskazują badania Millward Brown z 2015 roku, Polacy jedzą coraz więcej owoców i warzyw. Dziewięciu na dziesięciu dorosłych Polaków codziennie sięga po przynajmniej jeden owoc, ustępując w ten sposób warzywom (średnio konsumuje je ośmiu na dziesięciu rodaków). Po jakie owoce najchętniej sięgamy? Ile wynosi jedna porcja owoców? Gdzie można znaleźć ich największy wybór?
11:59, 22.03.2017
Od kilku tygodni Centrum Dziecięce Bambi działa w dużej hali budynku przylegającego do Cotex Office Center. Właśnie do tej nowej, wygodnej lokalizacji zaprasza już w najbliższy weekend na dni otwarte producenta fotelików montowanych tyłem do kierunku jazdy.
09:55, 22.03.2017
Działa już nowa stancja benzynowa, która powstała przy ulicy Targowej. Wyróżnia się zupełnie nowym szyldem, którego w Płocku jeszcze nie było, a także dobrymi cenami paliw.
11:59, 15.03.2017
Portal Youtube z czasem stał się również portalem edukacyjnym. Co prawda większość kanałów dostępnych w YT służy rozrywce, to i wiele z nich łączy funkcję rozrywkową z edukacyjną. Serwis wciąż dostosowuje się do potrzeb odbiorców, co za tym idzie obsługa witryny jest prosta, a zarazem naszpikowana opcjami powiadomień, przypomnień, udostępnień i komentarzy. Pośród milionów filmików i prezentacji, jakie zamieszczają amatorzy możemy znaleźć również profesjonalne produkcje tworzone z myślą o YT.
09:46, 15.03.2017
Columbus Energy S.A., Spółka notowana na rynku NewConnect, zakończyła 2016 r. jednostkowym zyskiem netto w wysokości ponad 220 tys. zł przy przychodach netto ze sprzedaży wynoszących 8.511 mln zł. Spółka planuje już w bieżącym roku przenieść notowania akcji na rynek regulowany GPW w Warszawie.
12:56, 14.03.2017
Sezon grzewczy wprawdzie powoli się kończy, ale już teraz warto pomyśleć, czym będziemy się ogrzewać przyszłej zimy. Jedna rzecz, to zakup odpowiedniego rodzaju węgla, ale równie ważny jest sposób, w jaki będziemy go przechowywać. Piwnica, kotłownia, wolne powietrze – możliwości jest kilka, ale z której warto skorzystać?
13:10, 06.03.2017
Kolendra, mięta, trawa cytrynowa, imbir… tak właśnie smakuje kuchnia wietnamska. Czaruje i uwodzi bogactwem smaków i umiejętnym łączeniem kontrastujących ze sobą aromatów. By ją poznać, wcale nie musisz wyruszać do Hanoi czy Ho Chi Minh. Najlepsze dania prosto z Wietnamu serwują też polskie restauracja. Warszawa może się pochwalić wieloma takimi lokalami.
10:16, 06.03.2017
W Polsce nie brakuje niezwykle dzikich, pięknych i zielonych miejsc. Większość z nich jest niestety wciąż mało znana. Najpiękniej prezentują się wiosną, kiedy przyroda budzi się do życia, a drzewa nabierają żywych barw. Przedstawiamy cudowne zakątki, gdzie turyści nie wydeptali jeszcze utartych szlaków.
REKLAMA
17:10, 02.03.2017
Niezależnie od tego, gdzie dokonujemy zakupów mebli - w sklepach stacjonarnych czy internetowych, zostajemy postawieni przed trudnym zadaniem. Liczba produktów oferowanych na rynku przez setki producentów krajowych i zagranicznych przyprawia o zawrót głowy. Różne warianty kolorystyczne, materiałowe i rozmaite kształty powodują, że właściwy wybór staje się wręcz skomplikowaną do rozwiązania łamigłówką. Płyta MDF, wiórowa czy lite drewno, czemu jeden narożnik jest droższy od drugiego? Jaki materiał wybrać do naszego wypoczynku?
11:50, 28.02.2017
Podejmowane na własną rękę próby zrzucenia zbędnych kilogramów często kończą się niestety fiaskiem. Powody bywają różne – od niesmacznych i skomplikowanych posiłków, przez niewłaściwie dopasowany jadłospis, na braku oczekiwanych efektów kończąc. Skutkuje to tym, że odchudzanie jest postrzegane przez nas jako uciążliwy proces, a wcale nie musi tak być. Pytamy więc dietetyka Beatę Prusińską z Centrum Dietetycznego
REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone | 2017